czwartek, 18 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

Nowość w ofercie Mandam: Usługa „5 za 5”. Czym jest i jakie korzyści niesie?

spot_img

Mandam, ceniony producent maszyn rolniczych, z przyjemnością ogłosił nowość w swojej ofercie. Aktualizując swoje portfolio, Mandam wprowadził nową usługę o nazwie „5 za 5”. Ale czym dokładnie jest ta nowość i jakie korzyści niesie dla użytkowników maszyn rolniczych? 

Czym jest „5 za 5”?

„5 za 5” to usługa przedłużonej gwarancji, który skoncentrowany jest na konstrukcji stalowej maszyn Mandam. Warto zaznaczyć, że obejmuje on jedynie ramę maszyny, wyłączając elementy robocze, hydrauliczne, pneumatyczne, elektryczne oraz powłokę lakierniczą.

Jak to działa?

Klient zainteresowany przedłużoną ochroną dla ramy maszyny obciążany jest jedynie kosztem 5% wartości standardowej wersji maszyny. W zamian za tę niewielką dopłatę, uzyskuje przedłużoną do 5 lat gwarancję na konstrukcję stalową.

Co obejmuje przedłużona gwarancja?

Opcjonalna gwarancja „5 za 5” obejmuje konstrukcję stalową maszyn Mandam, chroniąc klientów przed ewentualnymi pęknięciami czy odkształceniami plastycznymi wynikającymi z prawidłowego użytkowania maszyny. Wartością dodaną jest precyzyjne określenie zakresu gwarancji, eliminujące niepewności.

Kiedy można wykupić tę gwarancję?

Opcję przedłużonej gwarancji „5 za 5” zaleca się wykupić najpóźniej w chwili odbioru maszyny u autoryzowanego dystrybutora Mandam. Jest to kluczowy moment, który umożliwia pełne skorzystanie z korzyści programu.

Czy jest obowiązek zgłosić wykupioną opcję?

Klientom nie ciąży żaden obowiązek bezpośredniego zgłaszania do producenta wykupionej opcji „5 za 5”. To zadanie spoczywa na dystrybutorze, który zobowiązany jest poinformować Mandam o sprzedaży tej opcji w odniesieniu do konkretnego egzemplarza maszyny.

źródło: informacja prasowa

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x