sobota, 24 lutego, 2024

Nowość od firmy STIHL gwarantuje najwyższą jakość CIĘCIA i ostrzenia

spot_img

Innowacyjna piła łańcuchowa Rapid Hexa 3/8″ ze specjalnym pilnikiem Hexa wyróżnia się wysoką wydajnością cięcia i długą żywotnością.

STIHL prezentuje Rapid Hexa 3/8″ – innowacyjną piłę łańcuchową o nowym kształcie zębów, która dzięki szlifowi Hexa i wąskiemu rzazowi przewyższa wydajność cięcia piły łańcuchowej Rapid Super 3/8″ nawet o dziesięć procent.  Profesjonalni użytkownicy odczują wyraźną różnicę podczas ścinki, okrzesywania i przycinania na długość, zwłaszcza podczas cięcia ukośnie do włókien drewna. 

Nowe zestawy tnące Hexa oferowane będą przede wszystkim do profesjonalnych pilarek łańcuchowych STIHL wyposażonych w prowadnice o podziałce 3/8” i szerokości rowka 1,6 mm znajdujących zastosowanie w pracach leśnych: MS 362 C-M, MS 400 C-M, MS 462 C-M, MS 500i, MS 661 C-M.

Prezentując system tnący Hexa, składający się z nowej piły łańcuchowej i specjalnie zaprojektowanego pilnika do ostrzenia, STIHL po raz kolejny podkreśla swoją pozycję lidera technologicznego. Najlepszym tego potwierdzeniem jest uzyskanie patentu na stworzone rozwiązania.

Sześciokątny kształt pilnika Hexa, idealnie dopasowany do zęba tnącego łańcucha Rapid Hexa 3/8″, umożliwia szybsze ostrzenie piły łańcuchowej w porównaniu z pilnikiem okrągłym, a przy tym pozwala mniej doświadczonym użytkownikom na łatwe ostrzenie z zachowaniem idealnego kąta ostrzenia. 

Rezultatem jest najwyższa jakość ostrzenia piły łańcuchowej, która pozostaje ostra przez długi czas, a tym samym osiąga dłuższą żywotność przy zachowaniu najlepszej wydajności cięcia. Nowy system tnący STIHL Rapid Hexa 3/8″ skutecznie i w nowatorski sposób wspiera profesjonalistów w dziedzinie prac leśnych w ich codziennej pracy.

Specjalny szlif Hexa i wąski rzaz sprawiają, że innowacyjna piła łańcuchowa STIHL Rapid Hexa 3/8″ zapewnia wydajność cięcia większą o nawet dziesięć procent w porównaniu do piły łańcuchowej Rapid Super 3/8″, co profesjonalni użytkownicy wyraźnie odczują w szczególności podczas cięcia ukośnie do włókien drewna. 

Ząb tnący nowej piły łańcuchowej STIHL Rapid Hexa 3/8″ i kształt sześciokątnego pilnika do ostrzenia są do siebie idealnie dopasowane. W porównaniu do pilników okrągłych system tnący STIHL Hexa – nowość na skalę światową – daje tym samym nawet mniej doświadczonym użytkownikom możliwość łatwego ostrzenia piły łańcuchowej pod idealnym kątem.

System tnący STIHL Hexa, składający się z piły łańcuchowej STIHL Rapid Hexa 3/8″ i specjalnie zaprojektowanego sześciokątnego pilnika do ostrzenia, umożliwia szybkie ostrzenie pod idealnym kątem. Rezultatem jest najwyższa jakość ostrzenia piły łańcuchowej, która pozostaje ostra przez długi czas.

Źródło: materiał prasowy

spot_img
Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

2.4 7 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
sztylowiec
sztylowiec
2 miesięcy temu

Bzdura jakich mało -a właściwie dużo bo dziś tylko tak się robi kasę.

Bartek
Bartek
2 miesięcy temu
Reply to  sztylowiec

Następny „Janusz”znawca. A nie stac na pilnik tylko na nieuzasadnione krytykowanie.

Andrzej
Andrzej
2 miesięcy temu

Stihl był kiedyś ostoja jakości teraz niczym nie odbiega od hinola takie samo gowno

Kuba
Kuba
2 miesięcy temu
Reply to  Andrzej

Kolega zna się na tym widać jak rudy na dziewczynach.

Drwal
Drwal
2 miesięcy temu

Od 11 lat stihlami pracujemy w lesie teraz stihl 500i rok 2019 i teraz nowe z roku 2023 piki co bez awaryjne. ,, husqvarna do roku awaryjne i zeszła na psy moduły padają z naszego doświadczenia makita jest dobra ale ze sprzętu budowlanego

Drwal
Drwal
2 miesięcy temu

Mam prubuje i szalu nie ma w lesie zawodowo gdzie trzeba szybko gdzies naostrzyc nie ma czasy a i po naosyrzeniu szalu niema dodam ze pilnik i lansuch sa drosze

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

6
0
Would love your thoughts, please comment.x