niedziela, 26 maja, 2024
spot_imgspot_img

Nowa linia kompaktowych ładowarek Doosan

spot_img

Przedsiębiorstwo Dossan Infracore Europe, znane głownie z produkcji koparek oraz dużych ładowarek, stworzonych przede wszystkim pod kątem budownictwa oraz przemysłu, zawarło umowę dostawy na wyłączność z przedsiębiorstwem Tobroco-Giant.

Mająca siedzibę w Holandii firma może poszczycić się mianem lidera wśród producentów kompaktowych ładowarek kołowych. Przez ćwierć wieku zyskały one całą armię miłośników, zarówno w branży budowlanej, jak i rolniczej. Rok 2022 jest jednak czasem zmian dla przedsiębiorstwa – zgodnie z zawartą umową, wybrane modele niewielkich ładowarek kołowych, produkowanych obecnie przez Tobroco-Giant będą teraz produkowane w kolorze pomarańczowym oraz sprzedawane pod marką Doosan w ramach jej europejskiej cieci dealerskiej.

Cieszymy się z rozpoczęcia współpracy z Tobroco-Giant. Doosan Infracore nieustannie szuka możliwości ulepszenia i rozszerzenia oferty produktów firmy, aby zagwarantować klientom najbardziej innowacyjne i konkurencyjne rozwiązania dopasowane do ich potrzeb. Nawiązując współpracę z Tobroco-Giant, zyskaliśmy partnera o wieloletnim doświadczeniu i portfolio zawierającym gamę kompaktowych ładowarek kołowych wysokiej jakości- zaznacza Chris Jeong, dyrektor Doosan.

Pierwsze 5 modeli ładowarek kołowych, które zostaną dostarczone w ramach umowy, będzie obejmowało maszyny mieszące się w kategorii wagowej od 3500 do 5000 kg. Na uwagę zasługuje również fakt, iż kompaktowe ładowarki spod szyldu Doosan, trafią do nabywców już w 2022 r.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x