piątek, 8 grudnia, 2023
spot_img

Na wschodzie końca upałów nie widać [POGODA]

spot_imgspot_img

Na zachodzie pojawi się front, który do niedzieli nie dotrze na wschód kraju. W nocy z wtorku na środę na zachodzie przybędzie chmur. Dzięki nim temperatura przed wschodem słońca spadnie do zaledwie 18-21 stopni Celsjusza. Na pozostałym obszarze pogodnie i temperatura obniży się do 16-18 stopni Celsjusza.

W środę przed południem opady deszczu pojawią się na Ziemi Lubuskiej- głównie północ i zachód regionu oraz na Pomorzu Zachodnim i być może zachodzie Dolnego Śląska. Po południu popadać i zagrzmieć może na Kaszubach, w Trójmieście, północy Kujaw i północnym wschodzie Wielkopolski. Burze będą słabe, bez wichur, gradobić. Na pozostałym obszarze słonecznie. Jedynie na środkowym zachodzie chmur ma przybywać.

Najwyższe temperatury na poziomie 33-34 stopni pokażą się w pasie od Gniezna po Mogilno, Włocławek, Kutno, Skierniewice, Kalisz, Sieradz, Opole, Wieluń.

W kolejnych dniach na zachodzie, środkowym zachodzie i północny menadrował będzie front z opadami i tam się ochłodzi do 20-26 stopni. Centrum gorące, ale lokalnie burzowe, zaś na wschodzie cały czas upalnie i wydaje się, że będzie zupełnie sucho.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Aneta
Aneta
2 lat temu

😉

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

1
0
Would love your thoughts, please comment.x