czwartek, 7 grudnia, 2023
spot_img

Na wschodzie i północy sporo słońca [POGODA]

spot_imgspot_img

W sobotę zagrzmi miejscami od Poznania po Mławę, Pułtusk, Siedlce, Olsztyn. W nocy pochmurno na zachodzie, południu i w centrum- tu deszczowo, z tym, że na Pomorzu popada tylko trochę do 1-3 mm, miejscami tylko pokropi. W centrum miejscami popada ulewnie z konwekcji. Na wschodzie i północy przelotne opady w nocy na zmianę z przejasnieniami. Ciepło. Na Podlasiu w nocy nie mniej niż 8-9 stopni. W centrum i na wschodzie 5-6 stopni, zaś na południu i zachodzie około 2-4 stopni.

Do południa przelotnie popada na wschodzie, w centrum- tutaj chwilami przejdą ulewy, zaś na zachodzie i południu będą to opady mżawki. Sucho, choć pochmurno na Pomorzu. Słonecznie i sucho od okolic Siedlec po Podlasie, Warmię i Mazury.

Po południu najmocniej ma padać od Śląska po Łódzkie, wieczorem z konwekcji również w Wielkopolsce. Lokalnie w ciągu doby spadnie nawet 25 mm deszczu. Konwekcja i możliwe burze po południu zawita również na słoneczne Podlasie, Mazowsze, Warmię i Mazury, Kujawy. Sucho do końca dnia powinno być na południowym wschodzie i wschodzie.

Coraz cieplej. Na Warmii i Mazurach miejscami już 15 stopni. Wiatr umiarkowany z północnego wschodu i wschodu.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Aneta
Aneta
2 lat temu

😀

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

1
0
Would love your thoughts, please comment.x