środa, 24 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

Na południu dwucyfrowy mróz [POGODA]

spot_img

W nocy aura będzie się bardzo szybko zmieniać. Do północy na południu, wschodzie i w centrum niebo bezchmurne. Tutaj też mroźno. -14 stopni w Poroninie, -11/-8 st na Podhalu i w Bieszczadach, -7/-5 st na południu i -4/-2 stopnie na wschodzie i w centrum. Zachód i północ pochmurna i około 0-2 stopni.

Do wschodu słońca chmury z północy dotrą już do Rzeszowa, Krakowa, Opola. Na północy, wschodzie, zachodzie i w centrum zacznie padać słaba mżawka, śnieg lub opad mieszany. Temperatura wzrośnie do -10 st na Podhalu, -4 stopni na południu, 0 na wschodzie i w centrum, do 3-5 stopni na zachodzie i północy.

W ciągu dnia na niebie pochmurno z drobnymi opadami śniegu na południu oraz deszczu na pozostałym obszarze. Temperatura wyniesie od około 1 stopnia na południu kraju (dodatnia temperatura późnym popołudniem), 3-4 stopnie na wschodzie i w centrum do 4-7 stopni na zachodzie i północy.

Wiatr umiarkowany, na wybrzeżu w porywach do 75 km/h.

Łukasz Sieligowski

mapa-pogoda

 

 

Redakcja
Redakcja
Przygotowujemy dla Was zawsze najświeższe wiadomości z branży rolniczej. Newsy, wydarzenia, relacje, opinie. Widziałeś coś ważnego? Chcesz się z nami czymś podzielić? Napisz na adres redakcja@agroprofil.pl

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników