czwartek, 30 maja, 2024
spot_imgspot_img

Marzysz o nowym ciągniku? Konkurs KRUS daje szansę na jego wygranie! [ZOBACZ JAK WZIĄĆ UDZIAŁ]

spot_img

Marzysz o nowym ciągniku rolniczym, ale koszty wydają się nieosiągalne? Teraz masz szansę go zdobyć zupełnie za darmo! Wystarczy, że zgłosisz swoje gospodarstwo do konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”, organizowanego przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Najważniejsze informacje o konkursie KRUS „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”

Celem tego wyjątkowego konkursu jest promocja zasad bezpieczeństwa i ochrony zdrowia w gospodarstwach rolnych. Niezależnie od tego, czy prowadzisz duże gospodarstwo czy małą rodzinna działkę, masz szansę wzięcia udziału, pod warunkiem, że przynajmniej jeden z właścicieli jest objęty ubezpieczeniem społecznym rolników. W ciągu dwudziestu poprzednich edycji Konkursu wzięło udział imponujące 24 tysiące gospodarstw indywidualnych, co świadczy o jego znaczeniu i popularności wśród rolników.

Tegoroczną edycję współorganizują: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Państwowa Inspekcja Pracy, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Krajowy Ośrodek Wsparcia. Konkurs uzyskał również Patronat Honorowy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, a Partnerem Strategicznym jest AGRO Ubezpieczenia – Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych.

Konkurs KRUS „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne” – szansa na nowy ciągnik zupełnie za darmo

Uczestnictwo w konkursie to nie tylko szansa na zdobycie nowego ciągnika rolniczego zupełnie za darmo, ale również możliwość zaprezentowania swojego miejsca pracy i osiągnięć zawodowych. Ponadto, gospodarstwa biorące udział w konkursie poddane zostaną profesjonalnemu audytowi bezpieczeństwa pracy, co może przyczynić się do eliminacji zagrożeń wypadkowych oraz poprawy warunków pracy na gospodarstwie.

Jak wziąć udział?

Aby wziąć udział w konkursie, należy przekazać do najbliższej Placówki Terenowej lub Oddziału Regionalnego KRUS w terminie do 25 kwietnia 2024 r. wypełniony Formularz zgłoszeniowy. Formularz można przesłać osobiście, za pośrednictwem operatora pocztowego lub pocztą elektroniczną. Należy pamiętać, że decyduje data stempla pocztowego lub wpływu wiadomości e-mail.

Oto kluczowe daty, których nie możesz przegapić:

  • 25.04.2024 r. – Ostatni dzień na zgłoszenie udziału! Niezwłocznie dostarcz wypełniony Formularz zgłoszeniowy do najbliższej Placówki Terenowej lub Oddziału Regionalnego KRUS.
  • 05.07.2024 r. – Czas na ocenę zgłoszeń i ogłoszenie wyników etapu wojewódzkiego.
  • 08-26 lipca 2024 r. – Czas na finał. Gospodarstwa, które przeszły do ostatniego etapu, będą poddane dokładnej wizytacji (termin może ulec zmianie). 

Szczegóły konkursu dostępne na oficjalnej stronie KRUS

Nie zwlekaj, zgłoś swoje gospodarstwo już teraz i sięgnij po nagrodę, która może zmienić pracę na Twoim gospodarstwie!

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x