środa, 17 lipca, 2024
spot_img

Już niedługo odbędzie się finał Valtra Design Challenge!

spot_img

Już 7 listopada 2018r. w Bolonii podczas targów EIMA odbędzie się finał Valtra Design Challenge.

W dzisiejszych czasach maszyny rolnicze stają się wysoce wyspecjalizowane, gdzie kiedyś jeden ciągnik mógł wykonać wszystkie prace poczynając od uprawy gleby po zbiory. Wybiegając w przyszłość można by zadać sobie szereg pytań, jak będzie ta praca wyglądała za kilka lat?
Co by się wydarzyło, gdyby można stworzyć maszynę uniwersalną, korzystając z nowoczesnej technologi? Czy byłaby to maszyna, która sprostałaby wymaganiom rolników i czy poradzi sobie z pracą i potrzebami wynikającymi z uprawy roli? Warto zobaczyć, co czeka nas w 2030, co to będą za maszyny!

Valtra zorganizowała międzynarodowy konkurs, polegający na  zaprojektowaniu ciągnika przyszłości. Konkurs, patrząc na wcześniejsze edycje cieszy się ogromną popularnością, w tym roku również wpłynęło ponad 100 zgłoszeń! Na targach EIMA 7 listopada 2018r. w Bolonii zostanie on rozstrzygnięty i będą wręczane nagrody. Warto wybrać się i zobaczyć, na jakie pomysły wpadli tegoroczni uczestnicy.

źródło: Valtra, fot. pixabay

 

Joanna Trzymkowska
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x