czwartek, 25 lipca, 2024
spot_img

Jutro sporo słońca także na południu i wschodzie [POGODA]

spot_img

W nocy na zachodzie, północy i w centrum sporo chmur, z których na Pomorzu Zachodnim, Kaszubach, Pomorzu Gdańskim miejscami popada nieduży deszcz. Pokropić może także na zachodzie i w centrum kraju. Na południu i wschodzie sucho i pogodnie.

Temperatura spadnie minimalnie do 7/9 stopni na południu i wschodzie, 10/11 stopni w centrum, do 12/14 stopni na zachodzie i północy oraz w regionach podgórskich.

Na północy opady zanikną zaraz po wschodzie słońca i do zachodu słońca nie ma już szans na opady deszczu. Sucho i sporo słońca także na południu i wschodzie. Front najbardziej zaznaczy się w pasie od Zielonej Góry po Kalisz, Poznań, Inowrocław, Kutno, Płońsk, Białystok i przed wieczorem dotrze do Gorzowa Wielkopolskiego, całe Kujawy, Mazury, Warmię. Opady tak naprawdę będą nieznaczne w ilości do około 6-8 mm w ciagu całej doby.

Wiatr powieje umiarkowanie i zacznie skręcać na kierunek zachodni.

Nocą z piątku na sobotę popada do 1-3 mm jeszcze na północy, 0-2 mm w centrum. Na wschodzie i w centrum popada jeszcze rano do 1-2 mm.

Natomiast w sobotę w ciagu dnia przelotne opady pojawią się miejscami na zachodzie i północy do 3 mm, na obszarze około 30%, co oznacza, że opadów będzie bardzo mało.

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x