środa, 29 maja, 2024
spot_imgspot_img

JOHN DEERE na AGRO SHOW!

spot_img

Już w piątek, 24 września br., na cały weekend, po roku przerwy spowodowanej pandemią COVID-19, do Bednar pod Poznaniem powraca znana i bardzo popularna wśród rolników branżowa impreza AGRO SHOW. 
Swój wielki powrót, jako wystawcy i uczestnika tego wydarzania, zapowiada też Firma JOHN DEERE, która przedstawi klientom pełną gamę maszyn – od najmniejszych do pielęgnacji ogrodu, aż po największy kombajn X9. Na stoisku tego ważnego amerykańskiego producenta nie zabraknie również innych atrakcji, w tym tych interaktywnych przy wykorzystaniu technologii VR.

Raj dla rolników i znawców!

Firma JOHN DEERE zaprasza odwiedzających na swoje specjalne stoisko, które podzielono na kilka stref, w tym:

– Strefę oryginalnych części, gdzie będzie można zapoznać się z ofertą części i opieki posprzedażowej;

– Strefę HR, gdzie dealerzy firmy zaprezentują możliwości zatrudnienia w swoich strukturach;

– Kolejna atrakcja to miejsce imitujące halę serwisową ze specjalnymi tablicami dydaktycznymi, w której z bliska będzie można przyjrzeć się temu, jak wygląda proces naprawy maszyn oraz szkolenia serwisantów;

JOHN DEERE przygotuje też Strefę VR, do której dostęp będą mieli jedynie fani odwiedzający Agro Show. Dzięki technologii VR każdy będzie mógł się poczuć, jakby obcował z prawdziwym ciągnikiem i zajrzeć pod jego maskę, co ma również sporą wartość szkoleniową.
Będzie też można odwiedzić: 

– Strefę rolnictwa precyzyjnego z dedykowanym sferycznym prezentacyjnym namiotem: 

– Strefę spotkań z dealeramidedykowanymi nowym obszarom dystrybucji;

– Scenę z wieloma atrakcjami. 

Gama różnych maszyn

Rolników i wszystkich pasjonatów rolniczej mechanizacji z pewnością zainteresują maszyny rolnicze Firmy JOHN DEERE ze wszystkich kategorii, a także składniki ofert sprzedażowo-obsługowych.

Będzie się więc można przyjrzeć kosiarkom samojezdnym do pielęgnacji ogrodu, trawników, łącznie z kosiarką Ztrak o zerowym promieniu skrętu.

Odwiedzający stoisko JOHN DEERE zobaczą wszystkie ciągniki tej firmy, począwszy od najmniejszego 5E o mocach 49–75 KM. W segmencie średnich ciągników dostępne będą maszyny z serii 6M i 6R. Natomiast na najbardziej wymagających widzów czekać będą ciągniki z serii 7R, 8R (w tym wersja 8RX) oraz flagowy model 9R o pojemności 13,9 l i mocy maksymalnej silnika do niemal 700 KM. Przedstawiciele Firmy zapewniają, że w Bednarach nie zabraknie też nowego kombajnu John Deere X9, który został w tym roku oficjalnie zaprezentowany w Polsce.

Co ważne, w Bednarach przyjrzeć się też będzie można kombajnom ze średnich segmentów – z serii S oraz T.

Ponadto na stoisku JOHN DEERE dostępne będą: sieczkarnie serii 8000, opryskiwacze, w tym: R4150i czy 700, prasy zwijające, a także ładowarki Kramer.

Źródło i foto: materiały Firmy JOHN DEERE

Robert Gorczyński
Robert Gorczyńskihttps://agroprofil.pl/
Działa na styku: instytucje, organizacje, problemy rolników. Zafascynowany etosem pracy rolnika, tradycjami i kulturą polskiej wsi.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x