poniedziałek, 18 października, 2021
spot_img

Jak korzystnie handlować z Chinami?

-REKLAMA-spot_img
-REKLAMA-spot_img

Jak korzystnie handlować z Chinami?

Szkolenie dla producentów rolnych

We wtorek. 28 lipca br., Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa organizuje Webinarium pt.: „Ochrona znaków towarowych w Polsce i w Chinach”. Szkolenie adresowane jest dla przedsiębiorców krajowego sektora rolno-spożywczego.

Podczas webinarium omówione zostaną regulacje prawne i korzyści z rejestracji znaków towarowych. Uczestnicy poznają procedury rejestracji znaków towarowych, a także zagadnienia związane z ochroną znaków towarowych przed naruszeniami.

Chiny szansą polskiego rolnictwa?

Webinarium poprowadzi Anna Dachowska, Zastępca Dyrektora Gabinetu Prezesa, Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej. Dodajmy, że rozwój handlu polskimi produktami rolnymi z Chińską Republiką Ludową to przedmiot wielu zabiegów zarówno władz polskich jak i UE.

KOWR zaprasza podmioty zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu do wypełnienia formularza zgłoszeniowego oraz przesłania go na adres: eksporter@kowr.gov.pl

Termin nadsyłania zgłoszeń: poniedziałek, 27 lipca 2020 r., godz. 12:00. Liczba miejsc jest ograniczona. Po zakończeniu procesu rejestracji zainteresowani otrzymają link aktywacyjny do webinarium oraz agendę spotkania. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Tekst przygotował: Robert Gorczyński
Źródło: KOWR
Foto: Pixabay

-REKLAMA-spot_imgspot_img
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Śledź nas

23,796FaniLubię
590ObserwującyObserwuj
8,750SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły