czwartek, 30 listopada, 2023
spot_img

Jak korzystnie handlować z Chinami?

spot_img

Jak korzystnie handlować z Chinami?

Szkolenie dla producentów rolnych

We wtorek. 28 lipca br., Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa organizuje Webinarium pt.: „Ochrona znaków towarowych w Polsce i w Chinach”. Szkolenie adresowane jest dla przedsiębiorców krajowego sektora rolno-spożywczego.

Podczas webinarium omówione zostaną regulacje prawne i korzyści z rejestracji znaków towarowych. Uczestnicy poznają procedury rejestracji znaków towarowych, a także zagadnienia związane z ochroną znaków towarowych przed naruszeniami.

Chiny szansą polskiego rolnictwa?

Webinarium poprowadzi Anna Dachowska, Zastępca Dyrektora Gabinetu Prezesa, Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej. Dodajmy, że rozwój handlu polskimi produktami rolnymi z Chińską Republiką Ludową to przedmiot wielu zabiegów zarówno władz polskich jak i UE.

KOWR zaprasza podmioty zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu do wypełnienia formularza zgłoszeniowego oraz przesłania go na adres: eksporter@kowr.gov.pl

Termin nadsyłania zgłoszeń: poniedziałek, 27 lipca 2020 r., godz. 12:00. Liczba miejsc jest ograniczona. Po zakończeniu procesu rejestracji zainteresowani otrzymają link aktywacyjny do webinarium oraz agendę spotkania. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Tekst przygotował: Robert Gorczyński
Źródło: KOWR
Foto: Pixabay

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników