czwartek, 25 lipca, 2024
spot_img

Dzień dziecka z tarpanem

spot_img

Co sprawia, że chętnie wracamy do minionych lat? Dlaczego stare samochody i przedmioty z przeszłości mają taką siłę przyciągania? Co nas fascynuje w retro modzie? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedzi podczas dwudniowego festynu rodzinnego, który odbędzie się 1 i 2 czerwca.

Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z opiekunami do muzeum na wyjątkową zabawę, która połączy pokolenia. Wybierzmy się w podróż do czasów PRL-u, kiedy to najlepszym autem terenowym był Tarpan, a życie towarzyskie kwitło na osiedlowym trzepaku. Dzieci skakały w gumę i w pajaca, grały w korale, a alejki między blokami zamieniały się w boiska do gry w kapsle. Zachęcamy do przyjścia w stylizacjach inspirowanych modą PRL-u. Najlepsze kostiumy zostaną nagrodzone w konkursie i zaprezentowane na pokazie mody.

Wszystkie atrakcje bezpłatne! Mnóstwo nagród do zdobycia!

Wstęp:

  • w sobotę, 1 czerwca, bezpłatny dla wszystkich, 
  • w niedzielę, 2 czerwca, dzieci bezpłatny, dorośli wg cennika muzeum.

Źródło: informacja prasowa

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x