środa, 29 maja, 2024
spot_imgspot_img

Dopłaty bezpośrednie – wielkie zainteresowanie darmową pomocą doradców WODR!

spot_img

Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego (WODR) w Poznaniu odnotował ogromne zainteresowanie darmową pomocą w wypełnianiu wniosków o przyznanie dopłat bezpośrednich dla rolników. Od początku składania wniosków do piątku, 21 kwietnia, z bezpłatnej pomocy doradców WODR skorzystało już ponad 6100 rolników.

ARiMR przekazała 500 mln zł na dopłaty w pierwszym tygodniu. Nie wszystkim się udało!

Dopłaty bezpośrednie: zrób to z pomocą ekspertów WODR!

Dyrektor WODR w Poznaniu, Jacek Sommerfeld, jest zadowolony z tak dużej liczby rolników, którzy skorzystali z ich wsparcia i zachęca wszystkich zainteresowanych do kontaktu z doradcami WODR. Doradcy pomagają wypełniać wnioski o dopłaty bezpłatnie. Na stronie internetowej WODR w Poznaniu (www.wodr.poznan.pl) można znaleźć szczegółowy harmonogram prezentujący, gdzie i w jakich godzinach można skorzystać ze wsparcia pracowników WODR.

Czas nagli. Nabór wniosków o dopłaty bezpośrednie trwa tylko do 15 maja.

Nabór wniosków o dopłaty bezpośrednie za 2023 rok trwa do 15 maja. Po tym terminie dokumenty będzie można dostarczyć, ale za każdy roboczy dzień opóźnienia płatność będzie pomniejszana o 1 procent. Korekty we wnioskach bez konsekwencji finansowych będzie można dokonywać do 31 maja. Po tej dacie płatności do powierzchni objętych zmianami będą również obniżane o 1 procent za każdy dzień zwłoki. Ostateczny termin składania wniosków oraz wprowadzania w nich modyfikacji to 9 czerwca.

Dla wszystkich zainteresowanych wsparciem WODR przypomina, że wnioski można składać za pomocą aplikacji eWniosek Plus.

źródło: WODR

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x