czwartek, 22 lutego, 2024

Dni Pola 2022 w Płońsku

spot_img

Podczas najbliższych DNI POLA 2022 w Płońsku na stoisku marki Diamant i Pfiefer & Langen pojawią się znani i lubiani kucharze z takich choćby programów jak „Master Chef”, „Top Chef” czy „Pytanie na Śniadanie”. Najsłodsza marka na rynku zachęca także do dodatkowych atrakcji, które poznacie w dniach 11-13 czerwca na terenie MODR przy ul Sienkiewicza 1.

Podczas DNI POLA 2022 w Płońsku marka Diamant przygotowała dla zwiedzających moc atrakcji. Wśród nich pokazy gotowania na żywo, animacje dla dzieci – w tym darmowa wata cukrowa, malowanie buziek czy zabawa na świeżym powietrzu. W strefie chillout będzie można spotkać też znanych i lubianych szefów kuchni. Przygotują oni dla zwiedzających nie tylko pyszne słodkości i grillowe rarytasy, ale i zachęcą do wspólnych zdjęć oraz konkursu znagrodami!

W sobotę od godz. 11:00 gotować będzie dla Państwa Dariusz Kuźniak uznany szef kuchni, uczestnik „Top Chef”, „Hell’s Kitchen” telewizji Polsat oraz prowadzący program „Zakupy pod kontrolą” emitowany w Dwójce. W niedzielę zaś od godz. 10:00 strefę kuchenną Diamant poprowadzi pochodzący z Kanady Charles Daigneault, finalista „MasterChef” TVN i prowadzący program „Kuchenne Rewolucje – Powroty”, który odkrywał jakość restauracji odmienianych wcześniej przez Magdę Gessler. Nie zabraknie też uśmiechniętego Kubę Steuermarka, gospodarza kuchennej strefy „Pytania na Śniadanie” telewizji TVP2.

Na stoisku goście będą mogli porozmawiać z członkami zarządu Pfeifer & Langen Polska S.A. oraz dyrektorem ds. surowcowych. Nie zabraknie specjalistów zajmujących się uprawą buraków cukrowych, produktami dla pszczół, wysłodkami oraz całym portfolio marek Diamant, Tofi oraz Tofi Horses.

spot_img
Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x