niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img

Dni Pola 2022 w Płońsku

spot_img

Podczas najbliższych DNI POLA 2022 w Płońsku na stoisku marki Diamant i Pfiefer & Langen pojawią się znani i lubiani kucharze z takich choćby programów jak „Master Chef”, „Top Chef” czy „Pytanie na Śniadanie”. Najsłodsza marka na rynku zachęca także do dodatkowych atrakcji, które poznacie w dniach 11-13 czerwca na terenie MODR przy ul Sienkiewicza 1.

Podczas DNI POLA 2022 w Płońsku marka Diamant przygotowała dla zwiedzających moc atrakcji. Wśród nich pokazy gotowania na żywo, animacje dla dzieci – w tym darmowa wata cukrowa, malowanie buziek czy zabawa na świeżym powietrzu. W strefie chillout będzie można spotkać też znanych i lubianych szefów kuchni. Przygotują oni dla zwiedzających nie tylko pyszne słodkości i grillowe rarytasy, ale i zachęcą do wspólnych zdjęć oraz konkursu znagrodami!

W sobotę od godz. 11:00 gotować będzie dla Państwa Dariusz Kuźniak uznany szef kuchni, uczestnik „Top Chef”, „Hell’s Kitchen” telewizji Polsat oraz prowadzący program „Zakupy pod kontrolą” emitowany w Dwójce. W niedzielę zaś od godz. 10:00 strefę kuchenną Diamant poprowadzi pochodzący z Kanady Charles Daigneault, finalista „MasterChef” TVN i prowadzący program „Kuchenne Rewolucje – Powroty”, który odkrywał jakość restauracji odmienianych wcześniej przez Magdę Gessler. Nie zabraknie też uśmiechniętego Kubę Steuermarka, gospodarza kuchennej strefy „Pytania na Śniadanie” telewizji TVP2.

Na stoisku goście będą mogli porozmawiać z członkami zarządu Pfeifer & Langen Polska S.A. oraz dyrektorem ds. surowcowych. Nie zabraknie specjalistów zajmujących się uprawą buraków cukrowych, produktami dla pszczół, wysłodkami oraz całym portfolio marek Diamant, Tofi oraz Tofi Horses.

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x