środa, 22 maja, 2024
spot_imgspot_img

Co z deszczem w najbliższych dniach?

spot_img

Miniona noc ponownie miejscami w centrum, na wschodzie i północy przyniosła lokalne przygruntowe przymrozki. Rozpoczynamy od dziś cieplejszy czas.

We wtorek o poranku będzie zdecydowanie cieplej niż to miało miejsce ostatnio. Temperatura spadnie do przeważnie 4/8 stopni Celsjusza, a na zachodzie, południu i północy znajdą się miejsca gdzie słupki rtęci nie spadną poniżej 10 stopni Celsjusza. Niebo w całym kraju rozgwieżdżone bez ani jednej chmury.

Przed południem, w południe i po południu na niebie rządzić będzie tylko błękit nieba i słońce, dzięki któremu w ciągu dnia zrobi się nawet gorąco. Temperatura po południu osiągnie 23 stopnie na Suwalszczyźnie, 26 stopni w centrum i nawet 28 stopni między Wrocławiem, Legnicą a Słubicami.

Wiele osób pyta gdzie w rozpoczynającym się za kilka dni mokrym okresie  spadnie najwięcej deszczu i tutaj zaznaczam, że dziś jest zbyt wcześnie na takie odpowiedzi. Dokładne regiony z największą i najmniejszą ilością opadów poznamy około czwartku. Natomiast w środę i czwartek opady będą bardzo lokalne, popada miejscami w szczególności na południu i zachodzie kraju.

Wiatr we wtorek powieje słabo na wschodzie i południu kraju oraz umiarkowanie na zachodzie i w centrum. O poranku i wieczorem w niemal całym kraju będzie bezwietrznie.

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x