czwartek, 30 listopada, 2023
spot_img

Ciężarna kobieta i dziecko w szpitalu. Wypadek z udziałem kombajnu

spot_img

Ciężarna kobieta i dziecko w szpitalu

Zderzenie busa z kombajnem

Do groźnego w skutkach zderzenia busa z kombajnem doszło wczoraj (22 lipca 2020 r.), około godziny 15.00 na drodze wojewódzkiej nr 470 w miejscowości Plewnia koło Kalisza (Wielkopolskie).

Jak wstępnie ustalili policjanci, w stronę Kalisza jako pierwszy jechał kombajn, za nim samochód ciężarowy, a dopiero następny przemieszczał się bus.

W pewnym momencie kierowca busa podjął manewr wyprzedzania. W tym samym czasie kierowca kombajnu skręcał w lewo do posesji i wtedy doszło do zderzenia pojazdów

 

Kobieta w ciąży i dziecko

Kombajnem podróżował jeden mężczyzna, a busem jechało pięć osób – troje dzieci, kobieta w ciąży i mężczyzna. Ostatecznie do szpitala trafiła 32-letnia kobieta w ciąży i jedno z dzieci.

Strażacy i policja ustalili, że osoby uczestniczące w wypadku opuściły pojazdy o własnych siłach. Podróżujący busem to obywatele Rumunii. Obecnie policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia. W akcji uczestniczyli policjanci i strażacy oraz służby ratownicze z Kalisza. Na miejscu działało 5 zastępów straży pożarnej oraz 3 karetki pogotowia.

Tekst przygotował: Robert Gorczyński
Źródło i foto: regionalny portal informacyjny ostrów24

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników