środa, 17 lipca, 2024
spot_img

Ciepła i słoneczna sobota [POGODA]

spot_img

Z piątku na sobotę w całym kraju spodziewane są liczne przejaśnienia. Deszczu nigdzie nie musimy się spodziewać. Temperatura spadnie do około 10/12 stopni na północy kraju oraz 12/14 stopni na pozostałym obszarze. Najcieplejszy poranek przywita mieszkańców południowego zachodu kraju- tutaj o poranku nie mniej niż 15 stopni.

W ciągu dnia na niebie królować będzie słońce i tylko na południu kraju pojawi się nieco więcej chmur, z których jeszcze padać nie będzie. W godzinach popołudniowych na południu kraju rozwinie się więcej chmur z przelotnymi opadami deszczu, a na krańcach południowych również słabych burz z nieco intensywniejszym deszczem. Na pozostałym obszarze słoneczna pogoda utrzyma się od rana do wieczora.

W najcieplejszym momencie dnia temperatura powietrza podniesie się do 23/24 stopni na północy kraju, 25/26 stopni na wschodzie i 26/27 stopni w centrum. Najcieplej na południu kraju- 27/28 stopni.

Wiatr będzie słaby w porywach do 10-20 km/h.

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników