sobota, 13 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

Chlewnia stanęła w płomieniach. Policjanci uratowali 500 świń z pożaru!

spot_img

Do ogromnego pożaru doszło kilka dni temu w miejscowości Mochowo Nowe. W płomieniach stanęła chlewnia, w której znajdowało się 500 prosiąt! Policjanci bez chwili zastanawiania przystąpili do pomocy w wyprowadzeniu zwierząt z płonącej chlewni.

Ogień rozprzestrzenił się na cały dach chlewni

Do zdarzenia doszło kilka dni temu w Mochowo Nowym  (gm. Mochowo). Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Gozdowie zostali skierowani na pilną interwencję, gdzie według zgłoszenia doszło do pożaru chlewni. Po przybyciu na miejsce zdarzenia bez wahania przystąpili do działania, rozbili drzwi i weszli do środka płonącego budynku gospodarczego i wspólnie z mieszkańcami wyprowadzili na zewnątrz 500 sztuk prosiąt.

Znana jest prawdopodobna przyczyna pożaru

Interwencja strażaków była błyskawiczna, po kilku minutach na miejsce dotarły zastępy, które przystąpiły do gaszenia ognia. Strażacy wspólnie z policjantami przy użyciu specjalistycznego sprzętu wyprowadzili ostatnie sztuki zwierząt.  Mundurowi zabezpieczyli  miejsce wokół płonącego budynku oraz zadbali, by zwierzęta nie rozeszły się po okolicy i nie stworzyły zagrożenia w ruchu drogowym. Najprawdopodobniej przyczyną pożaru było wyładowania atmosferyczne w trakcie burzy, a dzięki szybkiej i sprawnie przeprowadzonej interwencji nie było ofiar.

Źródło: https://mazowiecka.policja.gov.pl/

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x