niedziela, 26 maja, 2024
spot_imgspot_img

Blisko 39 tysięcy wniosków na zakup komputera

spot_img

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa podsumowała nabór wniosków od rolników na dofinansowanie zakupu komputerów dla ich dzieci. Zarejestrowano około 39 tysięcy wniosków, a łączna kwota dofinansowania to około 58,4 mln złotych. Najwięcej wniosków złożono w województwach: mazowieckim – 6,23 tysięcy; lubelskim – 5,14 tys.; małopolskim – 4,66 tys.; wielkopolskim – 3,79 tys. 

Zakup do 31 marca br.

Nabór zakończył się 30 grudnia 2020 r. Dofinansowanie w wysokości 1 500 zł na rodzinę, można było otrzymać na zakup komputera stacjonarnego lub przenośnego (laptopa) wraz z niezbędnym oprogramowaniem oraz „myszą”, klawiaturą i ładowarką. Zakupu należy dokonać w terminie od 10 grudnia 2020 r. do 31 marca 2021 r., a fakturę potwierdzającą ten fakt, trzeba przedłożyć do 15 kwietnia 2021 r., w biurze  powiatowym Agencji, którego kierownik w konkretnym przypadku wydał decyzję o przyznaniu pomocy. Zakupiony sprzęt ma pomóc uczniom w nauce. Szczegóły dotyczące wymaganej dokumentacji i warunków uprawniających do otrzymania wsparcia dostępne są na stronie internetowej ARiMR. 

Źródło: ARiMR
Foto: Pixabay 

Robert Gorczyński
Robert Gorczyńskihttps://agroprofil.pl/
Działa na styku: instytucje, organizacje, problemy rolników. Zafascynowany etosem pracy rolnika, tradycjami i kulturą polskiej wsi.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x