sobota, 15 czerwca, 2024
spot_img

Alima Bis w Minikowie

spot_img

W dniach 19-20 czerwca firma Alima Bis będzie miała swoje stoisko na Międzynarodowych Targach Rolno-Przemysłowych Agro-Tech w Minikowie. Firma ze Środy Wielkopolskiej zaprezentuje tradycyjnie już asortyment swoich maszyn rolniczych. Nowością będzie rozrzutnik o podwójnym
zabezpieczeniu przed korozją – ocynk pokryty dodatkowo warstwą farby.

Zaprezentowane zostaną również wozy paszowe w kilku wersjach wyposażenia – między innymi EVO PRO, do dużych gospodarstw, i EVO Simple Line do najmniejszych hodowli.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska.

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x