niedziela, 26 maja, 2024
spot_imgspot_img

Agrounia: kolejny market oszukuje klientów! [WIDEO]

spot_img

Na fanpage’u Agrounii na Facebooku czytamy najnowszą informację na temat oszukiwania klientów w kolejnym markecie. Tym razem mowa o Netto w Łodzi, które pod oznakowaniem polskiego produktu sprzedaje HISZPAŃSKIE ZIEMNIAKI!!

 

Policja już na miejscu.
Teraz czas na sprawdzenie stanu faktycznego. Po krótkiej policyjnej konsultacji czekamy na specjalny zespół, który ma sprawdzić błędne oznaczenia towaru w sklepie.

To co ma miejscu w #netto w Łodzi na ulicy byszewskiej 3 to według mnie oszustwo i zgłaszam to z Art. 286 kodeksu karnego.

Dla tych, którzy nie w temacie: hiszpańskie Ziemniki sprzedawane jako polskie i dodatkowo znaczone wielkim logo: PRODUKT POLSKI.

Będzie to ‚trochę’ trwało..

 

 

 

 

 

 

 

 

Bezczelne zachowanie #netto. Tak działa złodziejski biznes nastawiony na zysk i żerowanie na przywiązaniu do polskich produktów! Jaka kara powinna za to być za takie oszustwa? Kto w Polsce to nadzoruje?! Brak realnych działań rządzących pokazuje ich całkowite przyzwolenie na robienie z Polaków idiotów.To jest kpina!Jeśli chcecie nas wesprzeć:https://patronite.pl/AGROunia

Opublikowany przez Agrounia Czwartek, 4 czerwca 2020

Źródło: facebook.pl/Agrounia

Kaufland sprzedaje zagraniczne odpadki zamiast pięknych, polskich warzyw? [WIDEO]

 

Redakcja
Redakcja
Przygotowujemy dla Was zawsze najświeższe wiadomości z branży rolniczej. Newsy, wydarzenia, relacje, opinie. Widziałeś coś ważnego? Chcesz się z nami czymś podzielić? Napisz na adres redakcja@agroprofil.pl

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników