sobota, 27 lutego, 2021

DEUTZ AG oraz SDF zwiększają partnerstwo strategiczne

-REKLAMA-
-REKLAMA-

DEUTZ AG oraz producent maszyn rolniczych Grupa SDF mogą pochwalić się wieloletnią, wspólną historią. Współpraca biznesowa została nawiązana już pod koniec lat 80-tych. Na bazie udanej kooperacji, DEUTZ AG i SDF zdecydowały o odnowieniu współpracy w ramach długoterminowej umowy, która obejmuje nie tylko dostawy silników, ale skupia się także na rozszerzeniu zakresu usług dodatkowych.

Umowa na dostawę silników obejmuje zarówno jednostki w klasie poniżej jak i powyżej
4 litrów pojemności skokowej. Oprócz dostaw silników DEUTZ TCD 4.1, 6.1 i 7.8, Grupa SDF w 2021 roku zaprezentuje także nową gamę ciągników rolniczych, wyposażonych w silnik DEUTZ TCD 3.6, spełniający wymogi normy Stage V. W zakresie oferowanych usług, pojawiają się nowe produkty, między innymi program X-change. Szacuje się, że nowa współpraca wygeneruje roczną sprzedaż na poziomie kilkudziesięciu milionów Euro.

“Jesteśmy bardzo zadowoleni, że długoterminowa umowa na dostawy, pomoże nam jeszcze bardziej wzmocnić i rozszerzyć nasze partnerstwo z koncernem SDF. Fakt, że Grupa SDF wybrała DEUTZ AG jako partnera strategicznego, po raz kolejny podkreśla sukces naszej wieloletniej współpracy”, mówi Michael Wellenzohn, członek zarządu DEUTZ AG ds. sprzedaży, serwisu i marketingu.

Współpraca pomiędzy SDF i DEUTZ AG opiera się na wieloletniej, pełnej zaufania relacji, której celem jest oferowanie klientom najlepszych rozwiązań zarówno pod względem wydajności, jak i niezawodności. SDF znajduje w firmie DEUTZ AG partnera, który zyskał uznanie zarówno w opinii dealerów jak i klientów na całym świecie.

Dzięki silnikom DEUTZ AG, ciągniki SDF osiągają najlepszą wydajność w połączeniu z niskimi kosztami eksploatacji, czego dowodem jest wprowadzenie wydłużonych okresów pomiędzy wymianami oleju w nowych modelach DEUTZ-FAHR Serii 8, które wynoszą nawet 1000 motogodzin.

Innym ważnym aspektem współpracy jest doskonałe dopasowanie silników do konstrukcji układu napędowego ciągników DEUTZ-FAHR serii 5/6/7/8/9. Wieloletnia współpraca obu firm gwarantuje wysoki poziom wiedzy technicznej przedstawicieli sieci dealerskiej SDF na temat silników DEUTZ. Koncern SDF oferuje jednocześnie dostępność części zamiennych dla zapewnienia maksymalnej sprawności maszyn w całym okresie ich użytkowania. Modułowy układ oczyszczania spalin z możliwością jego wykorzystania na rynkach EU, EPA i LRC pozwala koncernowi SDF na dostosowywanie wyposażenia ciągników do wymogów każdego z krajów.

“Wspólna historia oraz inwestycje w nowe technologie i usługi przekonały nas do przedłużenia długoterminowego partnerstwa, obejmującego dostawy silników Stage V” – mówi Lodovico Bussolati, Dyrektor Generalny SDF. “Wysokie standardy jakości, niezawodność oraz niskie koszty eksploatacji silników DEUTZ w połączeniu naszymi produktami, dają naszym klientom możliwość maksymalizacji wydajności, co jest niezbędnym wymogiem dla rozwoju ich działalności.”

-REKLAMA-
Adam Płachta
Adam Płachta
Absolwent Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Wolborzu oraz Wydziału Inżynierii Produkcji SGGW. Techniką rolniczą interesuje się od najmłodszych lat na rodzinnym gospodarstwie.

Napisz komentarz

Dodaj odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Podobne artykuły

Pochmurno i rześko [POGODA]

W nocy z soboty na niedzielę w całym kraju chmur ma przybywać, do wystąpienia o poranku całkowitego zachmurzenia na północy i w centrum kraju....

33 nowe odmiany zbóż w Krajowym Rejestrze

W Krajowym rejestrze przybywa odmian. W dniu 24 lutego 2021 roku odbyło się posiedzenie Komisji ds. rejestracji odmian roślin zbożowych. Ze względu na pandemię, posiedzenie odbyło...

Hodowcy norek pod drzwiami Ministra!

Niezaszczepieni lekarze pobierający próbki na obecność koronawirusa, brak jakichkolwiek rozmów z Ministrem Rolnictwa i Rozwoju Wsi Grzegorzem Pudą i widmo masowej likwidacji polskich hodowli...

Śledź nas

21,199FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,290SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły