wtorek, 23 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

Zmiany w kierownictwie w Corteva Agriscience w Polsce

spot_img

Corteva Agrisciene poinformowała o ważnych zmianach na stanowiskach kierowniczych. Od 1 września Przemysław Szubstarski objął stanowisko dyrektora marketingu ds. fungicydów w rejonie EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka), natomiast stanowisko nowego Country Leadera w Polsce powierzono Pawłowi Trawińskiemu, obecnemu menedżerowi sprzedaży Corteva Agriscience Polska.

Paweł Trawiński z firmą związany jest od 16 lat, zaczynał karierę jako regionalny menedżer sprzedaży nasion Pioneer®, a następnie awansował na stanowisko krajowego menedżera sprzedaży w dziale nasion. Od 2021 roku, oprócz obowiązków związanych ze sprzedażą nasion, odpowiada za rozwój detalicznego kanału sprzedaży środków ochrony roślin w Polsce.

Paweł Trawiński, Country Leader w Corteva Agriscience w Polsce /fot. Corteva Agriscience

Przemysław Szubstarski objął nową funkcję dyrektora marketingu ds. fungicydów w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce oraz odpowiada za realizację celów związanych z rozwojem portfolio środków grzybobójczych.

Przemysław Szubstarski, dyrektor marketingu ds. fungicydów w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce /fot. Corteva Agriscience

„Będziemy kontynuować dotychczas prowadzoną politykę kooperacji z polskimi rolnikami, a nasze zaangażowanie w dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług pozostaje takie samo pod nowym kierownictwem. Będziemy nadal blisko współpracować z rolnikami, aby rozumieć ich potrzeby biznesowe i opracowywać rozwiązania, które pomogą im osiągnąć założone cele,” – powiedział Paweł Trawiński, nowo mianowany Country Leader w Corteva Agriscience w Polsce. „Chciałbym podziękować Przemysławowi Szubstarskiemu za mocne fundamenty, które zbudował w czasie pełnienia swojej funkcji. Jego doświadczenie stanowiło dla mnie doskonały wzór do naśladowania, a równocześnie jest impulsem do dalszego działania.”  

Aby wzbogacić strukturę organizacyjną firmy w Europie, Corteva mianowała André Negreirosa, lidera ds. technologii w obszarze nasion w regionie EMEA, na stanowisko lidera sprzedaży w Europie Środkowo-Wschodniej, na którym zastąpił on Monikę Sorribas, która objęła kierownictwo działu sprzedaży na Europę Północną. Przed dołączeniem do Corteva André pracował na stanowiskach kierowniczych w innych firmach, kierując multidyscyplinarnymi zespołami. Od 2018 roku w Corteva André zdobył wiedzę i doświadczenie w obszarach handlu i marketingu – czytamy w komunikacie prasowym.

Bernadetta Ryńska
Bernadetta Ryńska
Rolnik z pasji i wykształcenia, doświadczenie czerpie prowadząc rodzinne gospodarstwo. Zainteresowania: hodowla roślin, nasiennictwo, innowacje w rolnictwie.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x