środa, 17 lipca, 2024
spot_img

Zimny i pochmurny piątek [POGODA]

spot_img

Piątek będzie przedostatnim i najzimniejszym dniem obecnego ochłodzenia.

W nocy na niebie sporo przejaśnień, w wyniku czego na wschodzie, północy i w centrum temperatura spadnie do -3/-1 stopnia, a przy gruncie do -4 stopni. Na zachodzie i południu w okolicy 0 stopnia.

Nad ranem opady śniegu pojawią się na południu kraju i tutaj krajobraz się zabieli (zwłaszcza od Beskidów na południe). Przez cały dzień intensywne opady śniegu występować będą na krańcach południowych Polski. Padać będzie przy temperaturze 0 stopni, dzięki czemu śnieg się utrzyma- przewidywana suma opadu wyniesie około 5-15 cm.

Pochmurny piątek zapowiada się na całym południu. Na wysokości Krakowa, Rzeszowa również popada śnieg- zwłaszcza z rana, ale z upływem godzin wzrost temperatury do 3 stopni nie pozwoli na utrzymywanie się śniegu. Na wschodzie, w centrum i na północnym wschodzie przez niemal cały dzień sucho i słonecznie. Więcej chmur na zachodzie i północy, gdzie od czasu do czasu pojawi się przelotny, intensywny śnieg. Temperatura w południe wyniesie od około 4 stopni na Warmii, Mazurach i Kaszubach, 5 stopni w centrum, do 6 stopni na zachodzie.

 

Łukasz Sieligowski

Otruto konie. Poszukiwany sprawca!

Redakcja
Redakcja
Przygotowujemy dla Was zawsze najświeższe wiadomości z branży rolniczej. Newsy, wydarzenia, relacje, opinie. Widziałeś coś ważnego? Chcesz się z nami czymś podzielić? Napisz na adres redakcja@agroprofil.pl

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Strefa wiedzy

Pogoda dla rolników