niedziela, 14 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

Zatrzymali samochód na autostradzie…by zrobić sobie zdjęcia na tle śniegu

spot_img

Pewna para, która jechała samochodem osobowym, postanowiła zatrzymać się na poboczu i wykonać sesję fotograficzną przy śniegu. Co jednak wywołało zdziwienie, to fakt, że zatrzymali się na autostradzie…

zdj:malopolska112

Czego się nie robi na lajków? Sesja fotograficzna na autostradzie!

Ręce wyciągnięte radośnie do góry, rozwiane włosy opadały kaskadami, wypięta pupa i nogi zanurzone w śniegu – w takiej pozie pozowała dziewczyna na tle śniegu i ekranów akustycznych tuż przy drodze. I nie byłoby w tym może nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że kobieta stała na wale autostrady obok ekranu akustycznego, a żeby zrobić zdjęcia, ona i jej „fotograf” musieli zatrzymać na tej autostradzie samochód.

Zatrzymali auto na środku autostrady z otwartymi na oścież drzwiami

Jako pierwszy o sytuacji poinformował portal 112malopolska.pl Zdjęcia redakcja otrzymała od swojego czytelnika. Przejeżdżający kierowca uchwycił moment, jak kobieta w różowym stroju wygina się na tle śniegu w kierunku telefonu trzymanego przez swojego kompana. Para nie tylko zatrzymała samochód bezpodstawnie, ale na czas sesji fotograficznej pozostawiła w aucie otwarte na oścież drzwi, zarówno od strony pasażera, jak i kierowcy.

Cóż, nie trzeba było czekać długo na reakcję internautów, a ci nie pozostawili po modelce i fotografie suchej nitki. „Pojawił się śnieg to i bałwany”, „jak nie rzepak to śnieg, fota musi być” – to tylko niektóre z setek komentarzy pod oryginalnym postem. Swoją drogą jeszcze tylko kilka miesięcy i zacznie się nalot “Rzepiar” na pola. Jesteście mentalnie na to gotowi ;)? 

źródło:malopolska112;wyborcza

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x