czwartek, 22 lutego, 2024

Zarząd Polish Agro powiększa się!

spot_img

W dniu 16 lutego 2022 r. obecny Zarząd Polish Agro powiększył się o nowego członka. Obok Mathiasa Eiserta (Prezes Zarządu), Jacka Chmary (Dyrektor Finansowy) oraz Marcina Ussorowskiego (Dyrektor Logistyki) Prokurę łączną otrzymała Monika Sobiepan- Iniarska. Monika Sobiepan-Iniarska w Polish Agro pracuje już od 2018 roku, od tego czasu Dział zbóż urósł do 500 000 ton.

Zarząd Polish Agro powiększa się!
Monika Sobiepan-Iniarska, Polish Agro (Prokurent)

Jak mówi Mathias Eisert, Prezes Polish Agro – Monika swoim zaangażowaniem i odpowiedzialnym podejściem do biznesu wniesie cenny wkład w pracę Zarządu i cieszę się, że oprócz Jacka Chmary oraz Marcina Ussorowskiego w Zarządzie Spółki odzwierciedlimy tym samym trzy najważniejsze filary firmy.

Polish Agro podkreśla ważną rolę kobiet w rolnictwie, a ok. 60% pracowników firmy to kobiety. Dzięki włączeniu kobiety w struktury Zarządu Spółki, odzwierciedlenie tego będzie miało również w zarządzaniu i rozwoju firmy.

Firma Polish Agro działa już od końca 2013 roku, a w styczniu 2014 roku nabyła swój pierwszy obiekt – elewator w Jezierzycach k/Słupska mogący pomieścić 50 000 ton zbóż. Posiada 4 oddziały: w Bydgoszczy, Gdańsku, Jerzycach oraz Golubiu Dobrzyniu. W ósmym roku działalności odnotowała obrót o wartości 650 mln złotych z zyskiem 15 mln złotych.

spot_img

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x