sobota, 2 grudnia, 2023
spot_img

Zacieśniona współpraca rozwojowa

Grupa Amazone zacieśnia współpracę rozwojową z holenderskim start-upem AgXeed B.V. poprzez udział finansowy w przedsiębiorstwie. Ma to na celu dalszy rozwój maszyn Amazone pod kątem ich autonomicznej pracy w polu. Autonomiczne platformy AgXeed idealnie pasują do oferty produktów Amazone. Połączenie minimalnego nacisku na podłoże, idealnego rozkładu masy i elastycznych przestrzeni agregatowania otwiera nowe możliwości w zakresie budowy inteligentnych rozwiązań dla rolnictwa.

Pojazd AgBot z podwoziem gąsienicowym w ostatnich latach pracował z maszynami do uprawy gleby i siewu firmy Amazone. Poza tym nowy 4-kołowy AgBot może być również używany do mechanicznego zwalczania chwastów.

Ponadto, uniwersalne systemy zbiorników przednich FTender do nasion i nawozów oraz FT-P do środków ochrony roślin i nawozów płynnych można łączyć z różnymi maszynami zawieszanymi Amazone w zależności od zastosowania. Różne systemy czujników monitorują i analizują proces pracy. Optymalny proces i jakość pracy są w centrum uwagi, jeśli chodzi o zestaw autonomiczny. Dzięki różnym horyzontom doświadczenia firm AgXeed, Claas i AMAZONE, wyzwania związane z techniką bezpieczeństwa można pokonywać z wyjątkową skutecznością.

Krzysztof Grzeszczyk
Krzysztof Grzeszczyk
Redaktor Naczelny, technika. Posiadam własne gospodarstwo rolne o profilu roślinnym i zwierzęcym, pochodzę z rodziny rolniczej i całe życie związany jestem z rolnictwem.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x