środa, 29 maja, 2024
spot_imgspot_img

XXIX Krajowe Dni Ziemniaka Potato Poland 2022 Zamarte

spot_img

W dniach 20-21 sierpnia w Zamarte odbędą się Międzynarodowe Targi Potato Poland 2022 i XXIX Krajowe Dni Ziemniaka. Na zwiedzających czekają liczne atrakcje jak. np. Szkolenia nt paszportyzacji ziemniaka, zajęcia w strefie edukacji, pokazy maszyn na placu manewrowym czy stoiska Kół Gospodyń Wiejskich i występy artystyczne.

Jest to również możliwość odwiedzenia stoisk i wymiany informacje z ekspertami z branży rolniczej. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska. Na stoisku Magazynu Rolniczego czekać będą na Państwa nasi redaktorzy.

Podczas wydarzenia odbędzie debata – Debata „Ziemniak na piątkę”, w której będą omawiane takie tematy, jak „Inicjatywa Trójmorza„, „Biznes ziemniaczany„, „Cyberagrotechnika„, „Neutralność klimatyczna” czy zagadnienia związane z uprawą i hodowlą odmian ziemniaka.

Zwiedzający mogą odwiedzać targi w sobotę w godzinach 8-16, a w niedzielę 8-15.


Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x