wtorek, 25 czerwca, 2024
spot_img

Wyślij zdjęcie i wygraj wyjazd do Mannheim!

spot_img

Marka John Deere przygotowała z okazji obchodów 100-lecia produkcji ciągników niecodzienny konkurs, w którym do wygrania jest wyjazd do Mannheim. Zasady konkursu są proste, jeśli posiadany przez Ciebie ciągnik marki John Deere ma minimum 25 lat, wystarczy zrobić z nim zdjęcie i przesłać je poprzez specjalnie do tego stworzoną stronę internetową. Do zdjęcia należy dołączyć krótki opis historii danego ciągnika – jak długo jesteśmy jej właścicielem, co cenimy sobie najbardziej w tym modelu, jakie mieliśmy z nim przygody. Następnie należy udostępnić zdjęcie w kanałach social media – Facebook lub Twitter – i zbierać jak największa liczbę polubień.

Konkurs polega na głosowaniu poprzez zaznaczenie symbolu serduszka. Na daną osobę można oddać swój głos tylko raz. Na koniec, 5 najpopularniejszych zdjęć oraz komentarzy z danego kraju zostanie ocenionych przez komisję konkursową. Spośród nadesłanych zgłoszeń wyłoniony zostanie jeden zwycięzca, który otrzyma prawo do wzięcia udziału w obchodach.

Szczęśliwiec będzie miał możliwość skorzystania z noclegu dla dwóch osób w dniach 15-16 czerwca br., a także mnóstwo innych atrakcji – uroczysta kolacja rocznicowa czy spotkanie z przedstawicielami John Deere w Forum John Deere. Drugiego dnia zaplanowany jest dzień otwarty w fabryce oraz uroczysta parada starych ciągników John Deere oraz Lanz. Zwycięzca będzie mógł podczas parady pojechać swoim ciągnikiem, przy czym koszty transportu w obie strony pokryje John Deere Polska.

Przewidzianych jest również 10 nagród pocieszenia w postaci kuponów o wartości 25 euro każdy, do wykorzystania w sklepie internetowym John Deere https://www.johndeereshop.com/pl_pl/

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

1. Wysłać zdjęcie poprzez stronę: http://pl.100yearsjohndeeretractors.com ze swoim retro ciągnikiem John Deere lub Lanz, który ma minimum 25 lat (został wyprodukowany w roku 1993 lub wcześniej).

2. Opowiedzieć krótką historię związaną z zaprezentowaną maszyną. Jak długo jesteśmy jej właścicielem, co cenimy w tym konkretnym modelu najbardziej, jakie przygody z nim przeżyliśmy podczas prac w gospodarstwie.

3. Udostępnić zdjęcie w kanałach social media: Facebook lub Twitter i zbierać jak największa liczbę polubień.

Zgłoszenia można składać do dnia 25 maja 2018 roku. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej 29 maja 2018.

 

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x