niedziela, 26 maja, 2024
spot_imgspot_img

Wirtualne Dni Pola Ampol-Merol 2020

spot_img

Ampol-Merol zaprasza na wirtualne Dni Pola w Niedźwiedziu! Już 25 czerwca, w czwartek o godzinie 19:30 na kanale YouTube Ampol-Merol odbędzie się transmisja firmowych Dni Pola na żywo. Ze studia na polu oraz poletek demonstracyjnych połączą się z Państwem eksperci Ampol-Merol.

Demo Farma w Niedźwiedziu to idealne miejsce do organizacji pierwszych w historii Wirtualnych Dni Pola z cennymi nagrodami do wygrania. To właśnie w tym gospodarstwie rolnym Ampol-Merol rozpoczął serię relacji rolniczych e-recept, którą na kanale YouTube śledzą setki rolników.

Eksperci Ampol-Merol zrelacjonują, przeanalizują najlepsze rozwiązania, zarekomendują sprawdzone nawozy i środki do ochrony roślin oraz opowiedzą o zaletach wybranych do siewu odmian.

Relację z pola warto obejrzeć od samego początku do końca – wtedy można wygrać jedną z atrakcyjnych nagród przygotowanych przez Ampol-Merol. Wśród nagród:

  1. Kosiarka John Deere run 46 – o solidnej stalowej obudowie, z prostą regulacją wysokości koszenia, napędem o stałej prędkości i łatwym rozruchem.
  1. 1 tona topowej pszenicy ozimej Lemmy – odmiana o bardzo wysokim plonie ziarna, zawartości białka w ziarnie i genetycznej odporności na pryszczarka zbożowego.
  1. Magnus 5 l – sklejacz wpływający na wysokość plonu w uprawie rzepaku i zbóż, ograniczający pękanie strąków i łuszczyn, zapobiegający przedwczesnemu porastaniu zbóż i ziarniaków przed zbiorem.
  1. Inger 5 l – adiuwant doglebowy poprawiający skuteczność chwastobójczą herbicydów, zapobiegający znoszeniu cieczy opryskowej w trakcie zabiegów, zmniejszający ilość wody na hektar.
  1. Agravita® Sprint 5 kg – 3 opakowania nawozu dolistnego, całkowicie rozpuszczalnego w wodzie, do wszystkich upraw, zalecanego zwłaszcza w okresie intensywnego wzrostu i rozwoju roślin.

Zapraszamy na Wirtualne Dni Pola Ampol-Merol:

25 czerwca – czwartek – 19.30 – na kanale YouTube Ampol-Merol

Już dziś dowiedz się wiecej o wydarzeniu: http://www.dnipola.ampol-merol.pl/

Redakcja
Redakcja
Przygotowujemy dla Was zawsze najświeższe wiadomości z branży rolniczej. Newsy, wydarzenia, relacje, opinie. Widziałeś coś ważnego? Chcesz się z nami czymś podzielić? Napisz na adres redakcja@agroprofil.pl

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników