sobota, 24 lutego, 2024

Wieźli skradzionego jaguara na przyczepie. Złapała ich policja

spot_img

W sobotę w okolicach Mordy pod Siedlcami doszło do nietypowego zdarzenia. Funkcjonariusze policji, patrolujący tamte tereny, zauważyli subaru wyjeżdżające z lasu, a za nim ciągnik rolniczy z przyłączonym rozrzutnikiem. Co najbardziej zwróciło ich uwagę? Na przyczepie ciągnika spoczywała karoseria luksusowego jaguara, skryta pod warstwą gałęzi.

Przykryli jaguara gałęziami licząc, że nikt nie zwróci uwagi. Złapała ich policja

Chcieli nie wzbudzać podejrzeń. Nie udało się

Po dostrzeżeniu policjantów, zarówno kierowca subaru, jak i osoba prowadząca ciągnik rolniczy, skręcili w kierunku prywatnej posesji. W tym samym czasie jedna z osób szybko próbowała zamknąć bramę, aby uniemożliwić wejście policjantom. Mimo to, incydent ten nie zniechęcił mundurowych do dalszych działań.

“Dostali się na podwórko, gdzie w głębi posesji za budynkami gospodarczymi, ujawnili części jaguara, który został skradziony kilka dni wcześniej z parkingu w Siedlcach oraz części pochodzące z innego pojazdu” – przekazała w komunikacie komisarz Ewelina Radomyska z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach. Znaleziona karoseria i części były przygotowane do dalszego transportu.

Zarzuty dla 3 osób

Funkcjonariusze policji aresztowali dwie osoby, które przewoziły skradzione części z samochodów. Następnie zdołali ustalić tożsamość osoby, która może być odpowiedzialna za włamanie do jaguara i zatrzymali ją. 45-letni mieszkaniec Siedlec został oskarżony o kradzież pojazdu. Sąd Rejonowy w Siedlcach postanowił, że przez kolejne trzy miesiące spędzi on w areszcie.

W międzyczasie dwóch 26-latków usłyszało zarzuty paserstwa i nałożono na nich nadzór policyjny.

źródło: mazowiecka.policja.gov.pl; TVN24

spot_img

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
LOL
LOL
4 miesięcy temu

Ruskim gardzicie, swego nie znacie.

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

1
0
Would love your thoughts, please comment.x