W nocy powinno być sucho w całym kraju. Rozgwieżdzonego nie ba również nie będzie, ponieważ od czasu do czasu pojawi się więcej chmur. Będzie ich jednak na tyle mało, że ciepło z gruntu szybko ucieknie i ranek zapowiada się zimny. O poranku temperatura spadnie do 12-14 stopni Celsjusza. Przy gruncie do 10 stopni.
W ciągu dnia z północy dotrze front chłodny z dużą ilością chmur i w południe zwłaszcza od Suwalszczyzny przez centrum po Dolny Śląsk pojawią się przelotne, słabe opady. Burz nie będzie.
![We wtorek kolejny front chłodny. Będzie coraz zimniej [POGODA] 1](https://agroprofil.pl/cms/wp-content/uploads/2021/07/850024AA-C2DF-4ABF-8070-A2755E3BD724.png)
Pokropić może również na południu i północy kraju. W dzień po raz pierwszy od dawna będzie rześko. Nigdzie temperatura nie przekroczy 25 stopni. Dodatkowo w dzień silniej powieje wiatr z północnego zachodu w porywach do 45 km/h
😉