wtorek, 25 czerwca, 2024
spot_img

W nocy mroźno w całym kraju [POGODA]

spot_img

Lokalnie między Kaszubami, Piłą a Szczecinkiem oraz w rejonie Suwalszczyzny może być -6/-4 stopnie. Na pozostałym obszarze odnotujemy od -4/-3 stopni na zachodzie i w centrum do -3/-1 stopnia na południu i wschodzie. Noc na ogół pogodna, przelotny śnieg popada miejscami od Płocka po Mławę, Grudziądz, Trójmiasto, wzdłuż wybrzeża oraz na południu kraju- głównie regiony podgórskie i górskie. Miejscami nad ranem pojawią się mgły i zamglenia.

W ciągu dnia na zachodzie, wschodzie, północy i w centrum sporo słońca. Pojawią się 2 większe strefy, gdzie popada przelotny, chwilami intensywny śnieg. Będzie to pas od Bobolic po Szczecinek, Nowy Tomyśl, Rawicz, Głogów, Wrocław, Sudety, a także pas od Żuław po Mławę, Płock, Łódź oraz regiony podgórskie. Słaby, przelotny śnieg wystąpić może również w innych regionach zachodniej, północnej, południowej i centralnej Polski ale popada wybitnie lokalnie.

Na południu również zamiast słońca w ciągu dnia przeważać mają chmury- szczególnie od Roztocza po Bieszczady. Wiatr powieje słabo i umiarkowanie do 20-40 km/h z północy. Podczas opadów spadek temperatury do -1/0 stopnia, dzieki czemu zabieli się.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Aneta
Aneta
3 lat temu

☺️

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

1
0
Would love your thoughts, please comment.x