środa, 8 lutego, 2023

W niedzielę cieplej, wiatr osłabnie [POGODA]

spot_imgspot_img
-REKLAMA-spot_img

Od teraz przez najbliższe dni warto przyglądać się zachodniej Europie. Stery obejmie obszerny niż z licznymi burzami i opadami deszczu.

Ten niż za kilka dni przyniesie w wielu miejscach prawdziwe lato. Zanim to nastąpi to tej nocy w pasie od Podlasia, Warmii po Mazowsze, Łódzkie, Małopolskę miejscami temperatura spadnie do -2/0 stopni. Temperatury w nocy będą się tutaj różnić o północy i nad ranem- bliżej poranka w centrum i na Warmii cieplej- napłyną chmury.

Na pozostałym obszarze około +2/+6 stopni. Noc z umiarkowanym zachmurzeniem i tylko miejscami na północy, północnym wschodzie i w centrum pokropi.

W ciągu dnia pokropi miejscami na wschodzie, południu i w centrum kraju. Wszędzie sporo przebłysków słońca. Temperatura wzrośnie do 11 stopni na Podlasiu, 12-14 stopni na wschodzie, północy i w centrum, do 14-16 stopni na południu i zachodzie.

Wiatr znacznie słabszy niż w sobotę. W wielu regionach przez większość dnia bezwietrznie.

Od poniedziałku do środy włącznie na zachodzie i południu kraju nastanie termiczne lato. Widać zmiany, które zapoczątkują bardzo gorący, być może najcieplejszy w historii maj na terenie naszego kraju.

Łukasz Sieligowski 

ZAPRASZAMY NA LIVE’A POGODOWEGO!! NIEDZIELA GODZ 20 – FANPAGE NA FACEBOOK’U

https://www.facebook.com/magazynrolniczy/?eid=ARB4tXjv3UdRKcxhznGcKai0wjjhQCOfQ78esKdcsKcrmckqI2M285B2HUbQWAmGOARlPUXswnu52s-7

spot_img
Redakcja
Redakcja
Przygotowujemy dla Was zawsze najświeższe wiadomości z branży rolniczej. Newsy, wydarzenia, relacje, opinie. Widziałeś coś ważnego? Chcesz się z nami czymś podzielić? Napisz na adres redakcja@agroprofil.pl

Napisz komentarz

Podobne artykuły

spot_img

Śledź nas

29,430FaniLubię
10,000ObserwującyObserwuj
17,100SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników