niedziela, 24 października, 2021
spot_img

W jaki sposób Gaz-System i ARiMR chcą docierać do rolników?

-REKLAMA-spot_img
-REKLAMA-spot_img

Wczoraj (12 sierpnia br.), Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa i Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz-System S,A., podpisali porozumienie dotyczące współpracy w zakresie informowania rolników i mieszkańców wsi o przedsięwzięciach inwestycyjno-eksploatacyjnych prowadzonych przez Gaz-System, a także o działaniach realizowanych w oparciu o dopłaty przyznawane przez Agencję.

Współpraca naszej firmy z Agencją pozwoli rozwijać dialog z rolnikami i mieszkańcami wsi. Polepszy się więc przepływ informacji, a także szybkość oraz jakość naszych usług – wyjaśnia Artur Zawartko, Wiceprezes Gaz – System.

Konsultacje społeczne i edukacja

Umowa zakłada realizację projektów edukacyjnych i informacyjnych skierowanych do rolników, a także innych klientów i współpracowników spółki Gaz-System. Ich głównym tematem będzie upowszechnianie szczegółowych informacji o inwestycjach wdrażanych na wsi. ARiMR wspierać też będzie organizację konsultacji społecznych w sprawie budowy instalacji gazowych. Szczególnie w tych gminach, gdzie prowadzone są inwestycje Gaz-Systemu.

Strategiczna dla bezpieczeństwa

Dodajmy, że Gaz – System zalicza się do grona spółek  strategicznych dla polskiej gospodarki i bezpieczeństwa energetycznego kraju. Głównym zadaniem firmy Gaz-System S.A. jest transport paliw gazowych siecią przesyłową na terenie całego kraju w celu ich dostarczenia do sieci dystrybucyjnych, a także do odbiorców końcowych podłączonych do systemu przesyłowego.

Umowę o współpracy między agencją a spółką podpisali: Tomasz Nowakowski, Prezes ARiMR oraz Artur Zawartko i Marcin Kapkowski, Wiceprezesi OGP Gaz-System S.A.


Tekst przygotował: Robert Gorczyński
Źródła i foto: ARiMR, OGP Gaz-System S.A.


-REKLAMA-spot_imgspot_img
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Śledź nas

[td_block_social_counter facebook="magazynrolniczy" style="style6 td-social-boxed" open_in_new_window="y" f_counters_font_family="394" f_network_font_family="891" f_counters_font_size="eyJhbGwiOiIxNCIsImxhbmRzY2FwZSI6IjEzIiwicG9ydHJhaXQiOiIxMiJ9" f_network_font_size="eyJhbGwiOiIxMyIsImxhbmRzY2FwZSI6IjExIiwicG9ydHJhaXQiOiI5In0=" counter_color="#ffffff" counter_color_h="#ffffff" network_color="#ffffff" network_color_h="#ffffff" tdc_css="eyJsYW5kc2NhcGUiOnsibWFyZ2luLWJvdHRvbSI6IjMwIiwiZGlzcGxheSI6IiJ9LCJsYW5kc2NhcGVfbWF4X3dpZHRoIjoxMTQwLCJsYW5kc2NhcGVfbWluX3dpZHRoIjoxMDE5LCJwb3J0cmFpdCI6eyJtYXJnaW4tYm90dG9tIjoiMjAiLCJkaXNwbGF5IjoiIn0sInBvcnRyYWl0X21heF93aWR0aCI6MTAxOCwicG9ydHJhaXRfbWluX3dpZHRoIjo3NjgsInBob25lIjp7Im1hcmdpbi1ib3R0b20iOiI0MCIsImRpc3BsYXkiOiIifSwicGhvbmVfbWF4X3dpZHRoIjo3NjcsImFsbCI6eyJtYXJnaW4tYm90dG9tIjoiNDAiLCJkaXNwbGF5IjoiIn19" twitter="AgroProfil" youtube="channel/UC_ihWVO4q56jp1TByKKa0yQ"]

Ostatnie artykuły

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x