czwartek, 7 grudnia, 2023
spot_img

W czwartek wieczorem pogoda pozwoli na opryski od Warszawy po Toruń [POGODA]

spot_imgspot_img

W nocy w wielu miejscach od Opola po Wrocław, Zieloną Górę po burzach pozostaną opady deszczu. Nad ranem padać zacznie na połudiu Opolskiego i Górnego Śląska. Na pozostałym obszarze pogodnie i uwaga, na wschodzie zimno. Od Podlasia po wschód Mazowsza i Lubelskie nad ranem zobaczymy zaledwie 4-6 stopni ciepła, a przy gruncie 2-4 stopnie. W centrum i na północy około 8-9 stopni, zaś na deszczowym południowym zachodzie i krańcach południa od 12 do 14 stopni.

W ciągu dnia na południu ma dużo padać. Popada w każdym miejscu na Opolszczyźnie- na południe od Brzegu, Opola może chwilami wręcz lać. Dziury w opadach pojawią się w Małopolsce- tu popada tylko miejscami. Dużo dziur z opadach na Podkarpaciu, chociaż tutaj między Przemyslem, Leżajskiem, Kolbuszową, Mielcem jest duża szansa na popołudniową burzę z ulewą do co najmniej 20 mm wody. Po południu burze mozliwe będa także na zachodzie kraju, ale nie będzie ich jakoś dużo na radarach opadów.

Ważna informacja dla rolników w pasie od Warszawy po Płock, Toruń, Sierpc- wieczorem w tych regionach jeśli nic się nie zmieni, a poinformuję jutro rano zrobi się niemal bezwietrznie umozliwiając pryskanie nie tylko zbóż, ale również upraw wysoko ponad ziemią jak porzeczki, aronie czy drzewka owocowe.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Aneta
Aneta
2 lat temu

☺️

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

1
0
Would love your thoughts, please comment.x