środa, 29 maja, 2024
spot_imgspot_img

W czwartek na niebie sporo słońca [POGODA]

spot_img

W nocy z środy na czwartek popada deszcze w okolicy Głogowa, Jeleniej Góry, Zielonej Góry do około 2-5 mm. Na pozostałym obszarze sucho. Miejscami możliwe zamglenia. Temperatura spadnie do 12-14 stopni na południu kraju, 16-17 stopni na zachodzie do 18-20 stopni na północy, Podlasiu i w centrum kraju.

W ciągu dnia na wschodzie, środkowym wschodzie i częściowo północy bez szans na deszcz. Na niebie dużo słońca- późnym popołudniem błękit nieba. Od Pomorza Środkowego po Łódzkie i Roztocze popada na około 10% obszaru- czyli bardzo mało- i to będzie opad konwekcyjny w godzinach popołudniowych.

Prenumerata magazynu Agro Profil

Na zachodzie i południu popada na około 40% tego obszaru. Oznacza to, że szansa na deszcz wynosi mniej niż 50/50. Najbardziej prawdopodobna burza jest w górach i na Podhalu.

Temperatura podniesie się do maksymalnie 23 stopni w pasie od Podkarpacia po Kielce, Kalisz, Poznań, Piłę, 24-25 stopni na południu i zachodzie oraz w centrum, do 26-28 stopni na Pomorzu Gdańskim, Warmii i Mazurach, Podlasiu, północy Kujaw i Mazowsza oraz północy Lubelszczyzny.

Wiatr powieje umiarkowanie do 40 km/h.

Łukasz Sieligowski 

Redakcja
Redakcja
Przygotowujemy dla Was zawsze najświeższe wiadomości z branży rolniczej. Newsy, wydarzenia, relacje, opinie. Widziałeś coś ważnego? Chcesz się z nami czymś podzielić? Napisz na adres redakcja@agroprofil.pl

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników