środa, 27 października, 2021
spot_img

Trochę opadów przed kolejną bardzo długą przerwą [POGODA]

-REKLAMA-spot_img
-REKLAMA-spot_img

Przed nami trochę opadów przed kolejną bardzo długą przerwą.

W pierwszej części nocy słabe opady deszczu do 3 mm występować będą od Dolnego Śląska po Łódzkie, Mazowsze, Kujawy, Podlasie, Lubelszczyznę. W drugiej części nocy w centrum opady zanikną a w zamian rozpada się na południu kraju. W Bieszczadach i na Podhalu popada mokry śnieg i marznąca mżawka. Marznąca mżawka możliwa także od Chełmu po Zamość, Rzeszów.

Temperatura o poranku wyniesie od -1 stopnia w Bieszczadach, 0 st na Roztoczu i Podkarpaciu, +2/3 stopnie na wschodzie i południu, +4 stopnie w centrum, do aż +8/9 stopni wzdłuż Odry i na wybrzeżu.

Wiatr słaby i umiarkowany. Lokalnie na Kaszubach dzięki osłabieniu wiatru nad ranem pojawią się zamglenia.

W ciągu dnia na południu i w centrum możliwe będą przejaśnienia i bez opadów. Sucho ale raczej pochmurno na wschodzie kraju. Na zachodzie do południa możliwe przejaśnienia. Po południu pochmurno na całym zachodzie i północy a w godzinach wieczornych zacznie padać niewielki deszcz do 3 mm.

Temperatura wyniesie od około +2 stopni na Podkarpaciu, +4 na wschodzie, 6 w centrum i na południu do 8-10 stopni od Pomorza Zachodniego po Ziemię Lubuską i Dolny Śląsk.

Wiatr pozostanie umiarkowany, jedynie w rejonie Krakowa słaby.

W kolejnych dniach utrzyma się wiosenna pogoda na zachodzie i północy kraju, oraz przedzimowa na wschodzie.

 

Łukasz Sieligowski

-REKLAMA-spot_imgspot_img
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Śledź nas

23,796FaniLubię
597ObserwującyObserwuj
8,920SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły