piątek, 22 października, 2021
spot_img

Jan Białkowski podsekretarzem stanu?

-REKLAMA-spot_img
-REKLAMA-spot_img

Wiele wskazuje na to, że nadchodzi kolejna personalna zmiana w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Już wkrótce ze stanowiska Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi odejdzie Rafał Romanowski. Miejsce to zająć ma Jan Białkowski, dotychczasowy Zastępca Dyrektora Generalnego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa. Rafał Romanowski odchodzi na własną prośbę, z przyczyn osobistych, z perspektywą realizacji innych życiowych planów.

Weryfikacja kandydata

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi złożył już w tej sprawie wniosek do Prezesa Rady Ministrów Rzeczypospolitej Mateusza Morawieckiego. Obecnie trwają  procedury weryfikacyjne i sprawdzające dotyczące kandydatury Jana  Białkowskiego. Wcześniej kandydat na stanowisko Podsekretarza Stanu w resorcie rolnictwa był Zastępcą Dyrektora Generalnego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa i Dyrektorem Oddziału Terenowego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Szczecinie. Jest też członkiem NSZZ RI „Solidarność.
O postępach w sprawie informować będziemy na bieżąco.


Tekst: Robert Gorczyński
Źródło/fot.: MRiRW

-REKLAMA-spot_imgspot_img
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Śledź nas

[td_block_social_counter facebook="magazynrolniczy" style="style6 td-social-boxed" open_in_new_window="y" f_counters_font_family="394" f_network_font_family="891" f_counters_font_size="eyJhbGwiOiIxNCIsImxhbmRzY2FwZSI6IjEzIiwicG9ydHJhaXQiOiIxMiJ9" f_network_font_size="eyJhbGwiOiIxMyIsImxhbmRzY2FwZSI6IjExIiwicG9ydHJhaXQiOiI5In0=" counter_color="#ffffff" counter_color_h="#ffffff" network_color="#ffffff" network_color_h="#ffffff" tdc_css="eyJsYW5kc2NhcGUiOnsibWFyZ2luLWJvdHRvbSI6IjMwIiwiZGlzcGxheSI6IiJ9LCJsYW5kc2NhcGVfbWF4X3dpZHRoIjoxMTQwLCJsYW5kc2NhcGVfbWluX3dpZHRoIjoxMDE5LCJwb3J0cmFpdCI6eyJtYXJnaW4tYm90dG9tIjoiMjAiLCJkaXNwbGF5IjoiIn0sInBvcnRyYWl0X21heF93aWR0aCI6MTAxOCwicG9ydHJhaXRfbWluX3dpZHRoIjo3NjgsInBob25lIjp7Im1hcmdpbi1ib3R0b20iOiI0MCIsImRpc3BsYXkiOiIifSwicGhvbmVfbWF4X3dpZHRoIjo3NjcsImFsbCI6eyJtYXJnaW4tYm90dG9tIjoiNDAiLCJkaXNwbGF5IjoiIn19" twitter="AgroProfil" youtube="channel/UC_ihWVO4q56jp1TByKKa0yQ"]

Ostatnie artykuły