poniedziałek, 27 maja, 2024
spot_imgspot_img

Tecno wzmacnia swoją ofertę w Polsce dzięki nowej współpracy strategicznej z firmą Agratec

spot_img

Tecno Poultry Equipment S.p.A., włoski wiodący producent systemów wolierowych do produkcji jaj, ma przyjemność ogłosić nową współpracę z Agratec Sp. z o.o., znanym dealerem na polskim rynku drobiarskim. Nowa współpraca jest dla Tecno ważnym kamieniem milowym w umacnianiu swojej pozycji na prężnie rozwijającym się polskim rynku.

Wieloletnie doświadczenie w branży drobiarskiej

Działając w branży drobiarskiej od 2017 roku, Agratec wnosi do branży kluczowe doświadczenie. Dzięki swojej wiedzy z zakresu inżynierii lądowej Agratec posiada cenne doświadczenie w budowie kurników, a dodanie rozwiązań wolierowych Tecno do swojej oferty umożliwia dostarczanie kompletnych instalacji pod klucz.

Oferta systemów wolierowych Tecno jest bardzo konkurencyjna, a firma posiada bogate, globalne doświadczenie nie tylko w zakresie dostaw, instalacji i konserwacji systemów, ale również w zakresie rozwiązań obejmujących pełen zakres usług, w tym fachowe doradztwo Tecno oraz szkolenie personelu klienta w celu optymalnego zarządzania systemem, aby osiągnąć najwyższą wydajność.

Zapotrzebowanie rynku skłania producentów jaj do przechodzenia na systemy wolierowe

Polski rynek produkcji jaj znajduje się obecnie w fazie przechodzenia na systemy wolierowe, co wynika przede wszystkim z zapotrzebowania rynku i coraz bardziej rygorystycznych przepisów europejskich. Szeroka gama systemów wolierowych i rozwiązań „pod klucz” firmy Tecno jest odpowiednia, aby wesprzeć transformację hodowców drobiu każdej wielkości.

Dzięki współpracy z firmą Agratec, Tecno może zaoferować na polskim rynku swoje systemy jakości, bogate doświadczenie oraz serwis skierowany na klienta.

„Czujemy wielką odpowiedzialność przyczyniając się do ewolucji tego sektora i wspierając zapotrzebowanie naszych klientów na wydajne i niezawodne rozwiązania. Jesteśmy w pełni zaangażowani w zapewnienie najwyższego poziomu jakości i dobrostanu zwierząt naszym klientom i rynkowi” – powiedział Filip Gontarz, Dyrektor Zarządzający Agratec.

Wysokiej jakości rozwiązania i wsparcie klientów sektora drobiarskiego

Lokalizacja Agratec w województwie dolnośląskim, który jest ważnym ośrodkiem dla polskiej branży drobiarskiej, umożliwi Tecno zapewnienie bliskości i szybkiej obsługi klienta wszystkim klientom w regionie, którzy będą mieli również możliwość osobistego spotkania z prawdziwymi Eggspertami na targach w Polsce.

„Naszym celem jest obsługa polskiego rynku za pomocą wysokiej jakości rozwiązań, już wysoko cenionych w Polsce, wraz z doskonałą obsługą, taką jak nasza zdolność do wspierania klientów na każdym etapie ich rozwoju” – powiedział Cesare Benigni kierownik rejonu sprzedaży Tecno – „a bogate doświadczenie firmy Agratec stanowi idealne połączenie dla sukcesu klienta”.

Dzięki ogromnemu doświadczeniu i szerokiej gamie rozwiązań wolierowych, w połączeniu z wiedzą i rozległą siecią Agratec, Tecno jest zdeterminowane, aby być wiodącym dostawcą wydajnych i odpowiedzialnych rozwiązań wolierowych w Polsce, pozwalając rolnikom skupić się na tym, co najważniejsze: opiece nad zwierzętami, i uzyskać korzyści z doskonałego systemu w postaci wysokich wyników gospodarczych.

Agratec z powodzeniem zrealizował wiele instalacji mechanicznych i elektrycznych na całym świecie. We współpracy z Tecno i innymi wiodącymi dostawcami z sektora drobiarskiego, jesteśmy w stanie dostarczyć rozwiązanie projektowe „pod klucz” z wykorzystaniem narzędzi optymalizacyjnych i doskonałego wsparcia posprzedażowego, co pozwala klientom w pełni skupić się na ich działalności.

Redakcja
Redakcja
Przygotowujemy dla Was zawsze najświeższe wiadomości z branży rolniczej. Newsy, wydarzenia, relacje, opinie. Widziałeś coś ważnego? Chcesz się z nami czymś podzielić? Napisz na adres redakcja@agroprofil.pl

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x