środa, 29 maja, 2024
spot_imgspot_img

Firma SaMASZ zaprezentowała nowości!

spot_img

Na przełomie listopada i grudnia, podczas targów Agrama w Szwajcarii i Agromek w Danii SaMASZ zaprezentował zarówno dobrze znane maszyny zielonkowe i komunalne, jak również nowości.

Premiera kosiarki dyskowej

Premierą, która budziła ogromne zainteresowanie wśród zwiedzających, była kosiarka dyskowa Alpina 300. Maszyna ze względu na specjalnie skonstruowany zaczep pod ciągniki górskie, kopiowanie terenu w trzech płaszczyznach oraz nisko i blisko położony punkt ciężkości doskonale sprawdza się na górzystych terenach Alp. Kosiarka posiada wytrzymałą konstrukcję. Została wyposażona w lekką listwę tnącą LiteCUT testowaną na łąkach całego świata.

dav

Maszyny komunalne

SaMASZ prezentował na stoisku również maszyny komunalne, jak np. nośnik hydrauliczny Fisher i gamę pługów do odśnieżania. – Duński rynek jest trudnym rynkiem, wymaga on dużo czasu do przekonania klientów, którzy szukają głównie dużej wydajności – poinformował nas Karol Wdziękoński Dyrektor Sprzedaży i Marketingu SaMASZ.

Firma SaMASZ eksportuje swoje maszyny do 50 krajów na świecie, a przychody z eksportu stanowią ok. 60% wartości sprzedaży. Największym rynkiem zbytu są Niemcy. Wartość sprzedaży w tym regionie stanowi prawie 30 % całego eksportu.

źródło/fot. SaMASZ

dav
Joanna Trzymkowska
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x