czwartek, 20 czerwca, 2024
spot_img

BKT otrzymuje złoty certyfikat SQEP

spot_img

Firma Caterpillar przyznała zakładowi BKT w Bhuj złoty certyfikat SQEP (Supplier Quality Excellence Process), ważny dowód uznania zarezerwowany dla dostawców, którzy w ciągu roku wyróżnili się osiąganiem najwyższych poziomów jakości i kontroli nad procesami.

To wielki sukces dla zakładu produkcyjnego Bhuj, już flagowego BKT. Otwarty w 2015 roku Bhuj jest jedną z najbardziej innowacyjnych fabryk Grupy: autonomicznym, najnowocześniejszym zakładem zarówno pod względem aktywów produkcyjnych, jak i infrastruktury wspierającej pracowników. Tutaj powstają radialne opony z serii EARTHMAX do pojazdów CAT. W szczególności są to opony zaprojektowane w celu ułatwienia lepszego rozłożenia obciążenia na podłoże w wywrotkach, ładowarek kołowych, spychaczach, równiarkach i niektórych pojazdach wielofunkcyjnych. Ponadto opony z serii EARTHMAX wyróżniają się konstrukcją All Steel, która gwarantuje wytrzymałość karkasu tych produktów oraz lepsze rozłożenie obciążeń podłoża.

Zakład produkcyjny w Bhuj jest najnowocześniejszym w grupie BKT.

Uzyskany przez BKT certyfikat SQEP Gold, poza uznaniem zaangażowania indyjskiego koncernu międzynarodowego w logistykę i oferującego gamę innowacyjnych, wysokiej jakości produktów, jest kolejnym potwierdzeniem udanej współpracy między Caterpillar i BKT, która stanowi podstawę jeszcze silniejszych synergii i partnerstw w przyszłość.

„Ten certyfikat naprawdę wiele znaczy dla BKT – mówi Arvind Poddar, prezes i dyrektor zarządzający BKT – jesteśmy dumni z otrzymania tego prestiżowego wyróżnienia od firmy Caterpillar i mamy nadzieję, że w przyszłych latach nie tylko utrzymamy nasze wysokie standardy i wydajność u naszych klientów. , ale aby pójść jeszcze dalej poprzez ciągłe doskonalenie: podróż BKT jest naznaczona ciągłą ewolucją i rozwojem ”.

Adam Płachta
Adam Płachta
Absolwent Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Wolborzu oraz Wydziału Inżynierii Produkcji SGGW. Techniką rolniczą interesuje się od najmłodszych lat na rodzinnym gospodarstwie.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x