czwartek, 13 czerwca, 2024
spot_img

8 września wielka premiera nowego ciągnika Deutz-Fahr!

spot_img

Nowy, najnowocześniejszy ciągnik DEUTZ-FAHR, made in Germany, stworzony dla najbardziej wymagających zadań zostanie zaprezentowany 8 września.

Będzie to ciągnik niezawodny, mocny, a przede wszystkim dynamiczny. Doskonale sprawdzi się u klientów, którzy chcą osiągać swoje cele zarówno na polu, jak i na drodze.

Czym jeszcze będzie się wyróżniał? Zwiększony komfort pracy, niezliczone możliwości i niemiecka gwarancja – to wszystko będzie dostępne dla klientów marki już wkrótce.

Jesteś AlwaysOn, zawsze – na polu i na drodze.
Zawsze oczekujesz czegoś więcej.

Zawsze chcesz osiągnąć najlepsze rezultaty. Nigdy się nie zatrzymujesz.
Twój ciągnik też powinien być taki?

Bądź gotowy aby odkryć nowy #AlwaysOnTractor  

Szczegóły – https://www.deutz-fahr.com/pl-pl/alwaysontractor

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników