środa, 24 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

4 nowe rozmiary opon BKT AGRIMAX V-FLECTO

spot_img

Poszerza się asortyment opon BKT AGRIMAX V-FLECTO. Nowy rozmiar jest już dostępny, a kolejne trzy są opracowywane i wkrótce dołączą do 18 już istniejących. Nowy rozmiar to VF 710/70 R 42, a wkrótce dołączą do niego VF 750/70 R 44, VF 710/75 R 38 i VF 710/55 R 38. Cele stawiane przed rolnictwem są ambitne: wydajniejsza i bardziej efektywna praca, oszczędność czasu i pieniędzy a także ochrona środowiska naturalnego.

Z tego powodu firma BKT opracowała AGRIMAX V-FLECTO, który spełnia wszystkie te wymagania, poprawiając osiągi ciągnika w każdym terenie. To rewolucyjna opona, która łączy w jednym produkcie szereg rozwiązań w celu poprawy osiągów ciągników o dużej mocy. Po pierwsze, ta opona umożliwia maksymalizację obciążenia bez zmiany ciśnienia w oponach, niezależnie od prędkości, przenosząc o 40% większą masę niż standardowa opona tego samego rozmiaru i z tą samą zalecaną felgą. Jednocześnie zmniejsza się zagęszczenie gleby dzięki większej powierzchni śladu i 10% szerszemu bieżnikowi. Trwałość jest o 10% dłuższa niż  w standardowych odpowiednikach. Niezwykle wytrzymały bark i specjalna wzmocniona stopka pozwalają AGRIMAX V-FLECTO wykorzystać cały potencjał ciągnika zarówno na polu, jak i na drodze, gdzie może również osiągać duże prędkości. Jest to pierwsza opona BKT, w której zastosowano technologię NRO (Narrow Rim Option), zgodną ze standardami zarejestrowanymi przez Europejską Organizację ds. Technologii Opon i Obręczy (ETRTO). To oznaczenie umożliwia stosowanie standardowych felg, a nie felg dedykowanych, które są zamiast tego potrzebne do opon VF o tym samym rozmiarze. Dzięki wszystkim tym zwycięskim cechom połączonym w jednym rozwiązaniu, AGRIMAX V-FLECTO szybko stał się jednym z produktów BKT odnoszących największe sukcesy, do tego stopnia, że ​​firma rozszerzyła zakres dostępnych rozmiarów. Wprowadzona na rynek w 2017 roku, początkowo w rozmiarze VF 710/60 R 42, ta opona spełnia najbardziej wymagające potrzeby w zakresie osiągów. Z tego powodu AGRIMAX V-FLECTO widzi, że jego sukces rośnie coraz bardziej w ciągu zaledwie trzech lat, do tego stopnia, że ​​jest teraz dostępny w 22 rozmiarach. Właściwa opona we właściwym czasie to zrównoważony wybór, ponieważ umożliwia oszczędność czasu, zużycia i zasobów. Dlatego BKT Research nigdy się nie zatrzymuje i stale poszerza i tak już bogaty katalog ponad 2700 produktów.

Rodzina opon BKT AGRIMAX V-FLECTO stale się poszerza.

Adam Płachta
Adam Płachta
Absolwent Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Wolborzu oraz Wydziału Inżynierii Produkcji SGGW. Techniką rolniczą interesuje się od najmłodszych lat na rodzinnym gospodarstwie.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x