piątek, 24 maja, 2024
spot_imgspot_img

Targi Rolne AGRO POMERANIA 2023 już w ten weekend! 

spot_img

Zbliża się wyjątkowe wydarzenie, które niebawem zachwyci miłośników rolnictwa i nowoczesnych technologii. Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach serdecznie zaprasza na jubileuszowe, trzydzieste piąte już Targi Rolne AGRO POMERANIA, które odbędą się w dniach 8-10 września 2023 roku. Co czeka na miejscu odwiedzających?

Targi Rolne AGRO POMERANIA 2023 już w ten weekend! 

Targi  rolne Agro Pomerania 2023 – świat rolnictwa i hodowli zwierząt

Targi  rolne Agro Pomerania 2023 stanowią doskonałą okazję dla osób zainteresowanych kierunkami rozwoju polskiego rolnictwa oraz dla miłośników hodowli zwierząt, aby zgłębiać tajniki tej dziedziny. Dla tych entuzjastów niezwykle atrakcyjnym punktem programu będzie Pokaz Zwierząt Hodowlanych, obejmujący Wystawę Bydła Mięsnego i Mlecznego, Wystawę Zwierząt Futerkowych oraz prezentację Gołębi i Drobiu Ozdobnego.

Nowości rolnicze, innowacje technologiczne i więcej

Podczas tegorocznych Targów AGRO POMERANIA zaplanowano stoiska wystawiennicze firm prezentujących maszyny, sprzęt i urządzenia rolnicze, jak również stoiska oferujące produkty ogrodnicze, nawozy, środki ochrony roślin oraz nowoczesne innowacyjne technologie stosowane w rolnictwie. Organizowane corocznie zawsze w drugi weekend września wydarzenie wystawiennicze daje ponadto wyjątkową możliwość do zapoznania się z dziedzictwem kulturowym naszego regionu, wzbogacenia wiedzy na temat pozarolniczych źródeł dochodu, a także okazję do aktywizowania podmiotów związanych z rozwojem obszarów wiejskich.

Co będzie można zobaczyć na miejscu?

W czasie trwania tegorocznego, jubileuszowego wydarzenia zorganizowane zostaną liczne konkursy dla wystawców, hodowców, rolników i mieszkańców obszarów wiejskich. Nie zabraknie elementów związanych z doradztwem rolniczym: porad, informacji oraz stoiska informacyjnego SIR (Sieci na Rzecz Innowacji w Rolnictwie i na Obszarach Wiejskich). Dopełnieniem Targów będą dożynki z Mszą Świętą Dziękczynną i Konkursem Wieńców Dożynkowych, które są dla rolników podsumowaniem całego roku pracy a także Przegląd Kapel Ludowych i Zawody Jeździeckie wraz z Zachodniopomorską Wystawą Hodowlaną Koni. 

Wybieracie się? Dajcie znać!

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x