piątek, 31 maja, 2024
spot_imgspot_img

Z końcem maja rusza cykl spotkań z rolnikami – Zielone Pola 2024

spot_img

Już od 28 maja firma Osadkowski zaprasza rolników z całej Polski na kolejny cykl spotkań polowych. Tematami przewodnimi będą stan upraw zbóż i rzepaku, a także efekty zastosowanych zabiegów agrotechnicznych.

W 17. lokalizacjach demonstracyjnych, w trakcie wystąpień ekspertów i prezentacji polowych firma przedstawi:

  • Podsumowanie przebiegu sezonu wegetacji
  • Dobór odmian zbóż i rzepaku
  • Efekty stosowanych rozwiązań i technologii prowadzenia roślin uprawnych

Zielone Pola 2024 – jak wziąć udział?

Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w spotkaniach polowych z ekspertami firmy Osadkowski i chciałbyś dowiedzieć się więcej o odmianach, to skontaktuj ze swoim Doradcą lub z Biurem Obsługi Klienta +71 691 11 00. Serdecznie zapraszamy!

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x