wtorek, 25 czerwca, 2024
spot_img

I Ogólnopolskie Targi Ziemniaczane

spot_img

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskich Targach Ziemniaczanych, które odbędą się w dniach 30-31 sierpnia 2023 roku. Jest to wyjątkowe wydarzenie handlowe, które skupia się na produktach związanych z uprawą i przetwórstwem ziemniaków. Zaplanowane są pokazy polowe pracy maszyn, ciągów transportowych, urządzeń sortowniczych i załadunkowych oraz odmianowe poletka doświadczalne firm, zajmujących się ochroną i nawożeniem ziemniaka.

Nie przegap okazji, by stać się częścią tego wyjątkowego wydarzenia. Celem tych targów jest umożliwienie producentom, dostawcom i kupcom zebranie się w jednym miejscu, by wymienić się informacjami i dokonać transakcji.

Pełen progam wydarzenia znajdziesz TUTAJ:

Agro Profil
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze. Agro Wydawnictwo powstało w styczniu 2016 roku i od tego czasu regularnie przekazuje polskim rolnikom wiedzę ułatwiającą prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa. Każdego roku Magazyn Agro Profil uczestniczy w wielu wydarzeniach branżowych - między innymi Agro Show, Agro Tech Kielce, Polagra Premiery, Agro-Park, Targi Książki i wielu innych. Wydawnictwo współpracuje z wieloma pracownikami naukowymi takich placówek jak np. Instytut Ochrony Roślin, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy też Politechniki Bydgoskiej.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x