sobota, 24 lutego, 2024

Redaktor Agro Profil został laureatem konkursu KRUS! 

spot_img

Miło nam poinformować, że laureatem XXVII konkursu na publikacje „W rolnictwie można pracować bezpieczniej” został nasz kolega z redakcji Janusz Pawlak!

Do XXVII edycji Konkursu, poświęconej tematyce popularyzowania sposobów zapobiegania wypadkom przy pracy rolniczej w gospodarstwie rolnym oraz rolniczym chorobom zawodowym, zgłoszono 84 publikacje. Powołana przez Prezesa Kasy Komisja Konkursowa, zgodnie z regulaminem Konkursu, oceniła je w dwóch kategoriach: najlepsza publikacja oraz najlepszy cykl publikacji, w podziale na:

  • artykuły prasowe i publikacje internetowe,
  • audycje radiowe,
  • audycje telewizyjne.

16 marca br. w Centrali Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego odbyło się uroczyste podsumowanie XXVII Konkursu na publikacje „W rolnictwie można pracować bezpieczniej”. Wydarzeniu przewodniczyła Prezes KRUS dr Aleksandra Hadzik.

I nagroda za najlepszy cykl publikacji w kategorii artykuły prasowe i internetowe przypadła w udziale Januszowi Pawlakowi za cykl publikacji na łamach naszego Magazynu Rolniczego Agro Profil.  Januszu składamy Ci ogromne gratulacje i dziękujemy za wkład jaki wnosisz do naszego codziennego życia! 

Pełna lista laureatów znajduję się na stronie: https://www.krus.gov.pl/artykul/xxvii-konkurs-na-publikacje-w-rolnictwie-mozna-pracowac-bezpieczniej-rozstrzygniety/

źródło i foto: KRUS

spot_img

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x