wtorek, 23 kwietnia, 2024
spot_imgspot_img

Red Dot: Najlepsze z najlepszych dla kombajnu Ideal

spot_img

Kombajn Ideal marki Massey Ferguson zdobył nagrodę Red Dot w kategorii pojazdów użytkowych, otrzymując tytuł Red Dot: Najlepsze z najlepszych. Firma wchodząca w skład koncernu AGCO połączyła w tej maszynie nowatorski design z najnowocześniejszymi technologiami w segmencie zbierania roślin uprawnych. Jurorzy docenili innowacyjność i niezwykłe wzornictwo, a także wyjątkową grafitową barwę.

Od momentu premiery, kombajny serii Ideal Massey Ferguson zbierają obfite żniwa. Na targach rolniczych Agritechnica 2017 kombajn Ideal otrzymał od DLG (Niemieckiego Stowarzyszenia Rolniczego) srebrny medal w kategorii Innowacyjność, uzyskał tytuł Maszyny Roku 2018, a także otrzymał Nagrodę Publiczności. Nagroda Red Dot „Najlepsze z najlepszych” w kategorii Product Design to kolejny ważny kamień milowy, który potwierdza sukces koncernu AGCO w dostarczaniu nowoczesnych projektów o wysokim stopniu innowacyjności – mówi Francesco Quaranta, Vice-President Sales, Marketing and Product Management Massey Ferguson, Europe and the Middle East

Seria Ideal obejmuje trzy modele o mocy od 451 do 647 KM i była stworzona z myślą o znacznym wzroście wydajności oraz efektów pracy. Maszyny Ideal oferują największy dostępny na rynku europejskim zbiornik na zboże, najszybszy współczynnik rozładunku, a także największy obszar omłotu. Ponadto charakteryzują się wieloma funkcjami odróżniającymi je od konkurencji. Wśród nich należy wyróżnić pełną łączność w postaci kompletnej i automatycznej regulacji – wizualizacji IDEALharvest™ oraz Real Time Crop Flow (przepływu zbiorów w czasie rzeczywistym).

Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszono 6300 produktów z 59 krajów. Międzynarodowe jury, składające się z 40 niezależnych specjalistów, miało sporo pracy, aby wyłonić finalistów. Oficjalna ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 9 lipca br. w Teatrze Aalto w niemieckim mieście Essen.

Marka Massey Ferguson jest bardzo dumna z faktu otrzymania tak wielu wspaniałych nagród i wyróżnień za niedawno wprowadzoną na rynek serię kombajnów Ideal. Teraz naszym celem jest zdobycie najbardziej  prestiżowej nagrody w naszej branży, którą jest to, że odnoszący sukces klienci będą wybierać kombajny Ideal do prowadzenia swojej działalności – dodaje Francesco Quaranta – Jesteśmy na końcowym etapie pełnego przeszkolenia dedykowanych zespołów Massey Ferguson ds. kombajnów Ideal w naszych sieciach dealerskich na wszystkich rynkach w Europie i na Bliskim Wschodzie w zakresie sprzedaży i obsługi posprzedażowej. Prowadzimy przygotowania także w związku z Gold Harvest Season w 2018 r., najbardziej ambitnym i przełomowym programem demonstracyjnym mającym miejsce we Francji, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Danii, Czechach, Słowacji, na Węgrzech, w Rumunii i na Litwie.

Napisz komentarz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników

0
Would love your thoughts, please comment.x