piątek, 1 grudnia, 2023
spot_img

Rebranding w Caussade Semences i Caussade Nasiona Polska!

Grupa Caussade Semences, w tym oczywiście także Caussade Nasiona Polska przechodzi w 2019 roku rebranding.

2019 jest rokiem szczególnym dla hodowli Caussade Semences w jej wieloletniej historii. Wracamy do podstaw aby być jeszcze bliżej rolników, Ich potrzeb i oczekiwań. Szanując pracę i wysiłek gospodarzy, poszukujemy nowych horyzontów i rozwiązań w hodowli oraz produkcji materiału siewnego najwyższej jakości – mówi Maciej Marczewski, Prezes Zarządu Caussade Nasiona Polska

Dynamiczny rozwój, osiągnięcia hodowlane, a przede wszystkim uznanie w całej Europie dla odmian Caussade Semences, sprawia że chcemy jeszcze bardziej skupić się na wartościach jakie niesie ze sobą rolnictwo, w zgodzie z naturą, będąc odpowiedzialnymi za środowisko.

 

Nasz zespół tworzą najlepsi specjaliści z branży nasiennej, posiadający wiedzę i wieloletnie doświadczenie we współpracy z gospodarstwami rolnymi. Zadaniem naszych doradców jest zapewnienie polskiemu rolnikowi maksymalnych plonów, poprzez promocję wydajnych odmian oraz wsparcie w utrzymaniu odpowiedniej kultury gleby – dodaje Dariusz Dereń Product Manager Caussade Nasiona Polska

Rozwijamy się dzięki naszej pasji do rolnictwa, roślin, natury – ale to dzięki Waszemu zaufaniu i wsparciu, możemy stale doskonalić prace hodowlane Caussade Semences – Dziękujemy! Znacie nas od dawna, jesteśmy Caussade. – podkreśla Krzysztof Hąnkała, Marketing Manager Caussade Nasiona Polska …”

 

Joanna Trzymkowska
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Bieżący Agro Profil

spot_img

Śledź nas

Ostatnie artykuły

Pogoda dla rolników